Black & Decker KD 990KAB - Pneumatické kladivo
Pr. č.: 16396
Popis produktu Black & Decker KD 990KAB
Parametre produktu
Napájanie
| Výkon: | 850 W |
Funkcie
| Skľučovadlo: | SDS-Plus |
| Otáčky naprázdno: | 0-980 ot./min. |
| Energia úderu: | 2.4 J |
| Počet úderov za minútu: | 0-5180 |
| Max.priemer úderu (drevo): | 30 mm |
| Max.priemer úderu (kov): | 13 mm |
| Max.priemer úderu (stena): | 26 mm |
| Chod: | Pravý, Ľavý |
| Prídavná rukoväť: | Áno |
| Hĺbkový doraz: | Áno |
| Kufrík: | Áno |
| Príklep: | Áno |
| Režim sekania: | Áno |
| Bezpríklepový režim: | Je ideálny pre vŕtanie do kovu, dreva a dlaždíc avšak pri použití adaptéru skľučovadla |
| Nastavenie otáčok: | Áno |
| Popis: | Pneumatické kladivo |
Príslušenstvo
| Príslušenstvo: | 3 vrtáky, 2 sekáče, adaptér na skľučovadlo |
Tento produkt nájdete aj v častiach:
Blog
Ako si vybrať správny vysokotlakový čistič.
Čítať článok
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.
Blog
Predstavujeme Garmin Venu X1
Čítať článok
Venu X1 spája štýlový dizajn s pokročilými funkciami pre zdravie, tréning a každodenný život.






Splátková kalkulačka Homecredit