Black & Decker 750W KR705KA - Príklepová vŕtačka
Pr. č.: 16404
Popis produktu Black & Decker 750W KR705KA
Parametre produktu
Napájanie
| Výkon: | 750 W |
Funkcie
| Príklep: | Áno |
| Priemer vŕtania (kameň): | 13 mm |
| Priemer vŕtania (oceľ): | 16 mm |
| Priemer vŕtania (drevo): | 32 mm |
| Kapacita skľučovadla: | 13 mm |
| Otáčky naprázdno : | 0-3100 ot./min |
| Údery za minútu: | 52700 |
| Regulácia otáčok: | Áno |
| Druhá rukoväť: | Áno |
| Hĺbkový doraz: | Áno |
| Mäkká rukoväť: | Áno |
| Reverzný systém uhlíkov: | Áno |
| Ďalšie parametre: |
Rýchloupínacie skľučovadlo Balené v kufríku. Obsahuje: 20 vrtákov, bočnú rukoväť, hĺbkový doraz |
Tento produkt nájdete aj v častiach:
Blog
Ako si vybrať správny vysokotlakový čistič.
Čítať článok
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.
Blog
Predstavujeme Garmin Venu X1
Čítať článok
Venu X1 spája štýlový dizajn s pokročilými funkciami pre zdravie, tréning a každodenný život.






Splátková kalkulačka Homecredit