BenQ W2000+ - Projektor
Popis produktu BenQ W2000+
Prémiový projektor vhodný ako pre domáce použitie, tak konferenčné miestnosti. Disponuje rozlíšením Full HD 1920 × 1080 obrazových bodov a kontrastným pomerom 15000:1. Svietivosť projektora je 2200 ANSI lumenov. O kvalitný filmový zážitok bude postarané aj vďaka stereo reproduktorom s výkonom 2 × 10 W.
Parametre produktu
Všeobecné parametre
| Životnosť lampy: | 3500 hodín |
| Spotreba pri prevádzke: | 353 W |
| Rozmery -šírka: | 380.5 mm |
| Rozmery - výška: | 121.7 mm |
| Rozmery - hĺbka: | 277 mm |
| Hmotnosť: | 3.6 kg |
| Farba: | Čierna |
| Hlučnosť: | 29 dB |
Obraz
| Svietivosť: | 2200 lumenov (norma ANSI) |
| Režimy zobrazenia: | 16:9 |
| 3D ready: | Nie |
| Natívne rozlíšenie (fyzické): | FHD (1920x1080) |
Dodávané príslušenstvo
| Dodávané príslušenstvo: | diaľkový ovládač, napájací kábel, užívateľská príručka, krytka objektívu a batérie k diaľkovému ovládaču |
| Taška v balení: | nie |
Rozhrania, konektory, pripojiteľnosť
| Komponentný (RGB) vstup: | 1x |
| Kompozitný (cinch) video vstup : | 1x |
| RCA (cinch) audio stereo vstup: | 1x |
| RCA (cinch) audio stereo výstup: | Nie |
| HDMI vstup: | 3x |
| VGA (počítačový) vstup: | 1x |
| USB pripojenie: | 1x |
| Slúchadlový výstup: | 1x |
| S-video vstup: | nie |
| LAN (RJ-45): | nie |
| Audio vstup (3,5 mm stereo jack): | 1x |
Zvuk
| Vstavané reproduktory: | Dva |
| RMS výkon vstavaných reproduktorov: | 10 W |
Inteligentné robotické kosačky Ecovacs sa navigujú a kosia bez potreby inštalácie obvodových káblov. Zabudnite na zložitú, finančne nákladnú a dlhotrvajúcu inštaláciu. Robotická kosačka je pripravená už za pár minút. Inteligentné plánovanie kosenia, vyhýbanie sa prekážkam či zakázané zóny sú pri robotických kosačkách Ecovacs samozrejmosťou.
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.






Splátková kalkulačka Homecredit