BenQ W1210ST - Projektor
Popis produktu BenQ W1210ST
Domáci DLP projektor špeciálne určený a vybavený pre hranie počítačových a konzolových hier v skvelej kvalite obrazu Full HD 1920 x 1080, zvuku s technológiou BenQ CinemaMaster Audio Enhancer a skvelom kontraste 15000: 1. Projektor podporuje premietanie na krátku vzdialenosť 1,5 m, disponuje funkciou 1,2x BigZoom a výstupný obraz dosahuje veľkosť až 100 ". Samozrejmosťou je rýchla doba odozvy 1 ms DMD. Životnosť lampy 3500/5000/7000 hodín. Ide o vysoko úsporný a ekologicky šetrný výrobok vďaka technológii SmartEco.
Parametre produktu
Všeobecné parametre
| Životnosť lampy: | 3500 hodín |
| Spotreba pri prevádzke: | 353 W |
| Rozmery -šírka: | 380.5 mm |
| Rozmery - výška: | 121.7 mm |
| Rozmery - hĺbka: | 277 mm |
| Hmotnosť: | 3.6 kg |
| Farba: | Biela |
| Hlučnosť: | 29 dB |
Obraz
| Svietivosť: | 2200 lumenov (norma ANSI) |
| Režimy zobrazenia: | 16:9 |
| 3D ready: | Áno |
| Natívne rozlíšenie (fyzické): | FHD (1920x1080) |
Dodávané príslušenstvo
| Taška v balení: | nie |
Rozhrania, konektory, pripojiteľnosť
| Komponentný (RGB) vstup: | Nie |
| RCA (cinch) audio stereo vstup: | Nie |
| RCA (cinch) audio stereo výstup: | Nie |
| HDMI vstup: | 2x |
| VGA (počítačový) vstup: | 1x |
| USB pripojenie: | 1x |
| Slúchadlový výstup: | 1x |
| S-video vstup: | nie |
| LAN (RJ-45): | nie |
| VGA výstup: | 1x |
| Audio vstup (3,5 mm stereo jack): | 1x |
Zvuk
| Vstavané reproduktory: | Dva |
| RMS výkon vstavaných reproduktorov: | 10 W |
Inteligentné robotické kosačky Ecovacs sa navigujú a kosia bez potreby inštalácie obvodových káblov. Zabudnite na zložitú, finančne nákladnú a dlhotrvajúcu inštaláciu. Robotická kosačka je pripravená už za pár minút. Inteligentné plánovanie kosenia, vyhýbanie sa prekážkam či zakázané zóny sú pri robotických kosačkách Ecovacs samozrejmosťou.
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.






Splátková kalkulačka Homecredit