BenQ MX825ST - Projektor
Popis produktu BenQ MX825ST
Projektor poskytuje vysoký jas 3300 ANSI lúmenov a kontrast 20000: 1, ktorý zaisťuje vysoko kvalitný, ostrý detail na celej obrazovke., Technológia projektora: DLP, Rozlíšenie: 1024 x 768 px, Jas: 3300 ANSI lumenov, Kontrastný pomer: 20000: 1, Rozhranie: 2 x HDMI, 2 x VGA vstup, VGA výstup, RS-232, RJ-45, S-Video, kompozitní vstup, USB A, USB mini B, 2 x audio vstup, RCA vstup, audio výstup.
Parametre produktu
Všeobecné parametre
| Životnosť lampy: | 5000 hodín |
| Spotreba v pohotovostnom režime: | 0.5 W |
| Spotreba pri prevádzke: | 260 W |
| Rozmery -šírka: | 296 mm |
| Rozmery - výška: | 120 mm |
| Rozmery - hĺbka: | 239 mm |
| Hmotnosť: | 2.6 kg |
| Farba: | Biela |
| Hlučnosť: | 33 dB |
Obraz
| Svietivosť: | 3300 lumenov (norma ANSI) |
| Režimy zobrazenia: | 4:3 |
| 3D ready: | Nie |
| Natívne rozlíšenie (fyzické): | XGA (1024x768) |
Dodávané príslušenstvo
| Dodávané príslušenstvo: | Ovládač, napájanie, manuál papier / CD, záručný list |
| Taška v balení: | nie |
Rozhrania, konektory, pripojiteľnosť
| Komponentný (RGB) vstup: | Nie |
| Kompozitný (cinch) video vstup : | 1x |
| RCA (cinch) audio stereo vstup: | 1x |
| RCA (cinch) audio stereo výstup: | 1x |
| HDMI vstup: | 2x |
| VGA (počítačový) vstup: | 2x |
| USB pripojenie: | 1x |
| Slúchadlový výstup: | 1x |
| S-video vstup: | áno |
| LAN (RJ-45): | áno |
| VGA výstup: | 1x |
| Audio vstup (3,5 mm stereo jack): | 2x |
Zvuk
| Vstavané reproduktory: | jeden |
| RMS výkon vstavaných reproduktorov: | 10 W |
Inteligentné robotické kosačky Ecovacs sa navigujú a kosia bez potreby inštalácie obvodových káblov. Zabudnite na zložitú, finančne nákladnú a dlhotrvajúcu inštaláciu. Robotická kosačka je pripravená už za pár minút. Inteligentné plánovanie kosenia, vyhýbanie sa prekážkam či zakázané zóny sú pri robotických kosačkách Ecovacs samozrejmosťou.
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.






Splátková kalkulačka Homecredit