BenQ MX661 - Projektor
Popis produktu BenQ MX661
SET BenQ Quick Wireless Connection (5J.J9P28.E01)
Malý veľkosťou, ale veľký výkonom pri špičkovom projekčnom zobrazení a centralizovanej správe siete projektorov - tento ultra prenosný bezdrôtový zobrazovací adaptér BenQ je navrhnutý pre zdokonalenie akejkoľvek prezentácie bezproblémovou bezdrôtovou konektivitou WLAN prostredníctvom USB 2.0. Vďaka tomu, že neprekážajú žiadne drôty a káble, je nastavenie jednoduchšie, rýchlejšie a oveľa ľahšie - na Vaše publikum urobíte skvelý dojem!
PARAMETRE:
Rozmery (Š x V x H): 55 x 34 x 8 mm
Zabezpečenie WEP 64/128
Podporované OS Windows 2000 / XP / Vista /Win7 /
LED Zelená
Požiadavkyy na napájanie DC 5 V
Prevádzková teplota 0° ~ 40°
Prevádzková vlhkosť 10% ~ 90% bez kondenzácie
Minimálne systémové požiadavky na PC
Wifi: 54 Mbps
Procesor:Pentium 1G
RAM: 512MB RAM
Volné miesto na pevnom disku 20 MB
Parametre produktu
Všeobecné parametre
| Životnosť lampy: | 3500 hodín |
| Spotreba v pohotovostnom režime: | 0.5 W |
| Spotreba pri prevádzke: | 265 W |
| Rozmery -šírka: | 327.4 mm |
| Rozmery - výška: | 126 mm |
| Rozmery - hĺbka: | 230.1 mm |
| Hmotnosť: | 2.6 kg |
| Farba: | Biela s čiernou |
| Hlučnosť: | 34 dB |
Obraz
| Svietivosť: | 3000 lumenov (norma ANSI) |
| Režimy zobrazenia: | 4:3 |
| 3D ready: | Áno |
| Kompresné rozlíšenie (podporované): | VGA (640x480) až UXGA (1600x1200) |
| Natívne rozlíšenie (fyzické): | XGA (1024x768) |
Rozhrania, konektory, pripojiteľnosť
| Komponentný (RGB) vstup: | Nie |
| Kompozitný (cinch) video vstup : | 1x |
| RCA (cinch) audio stereo vstup: | Nie |
| RCA (cinch) audio stereo výstup: | Nie |
| HDMI vstup: | 1x |
| VGA (počítačový) vstup: | 2x |
| USB pripojenie: | 3x |
| Ďalšie vstupy a výstupy: | 3,5 mm jack vstup pre mikrofón |
| S-video vstup: | áno |
| LAN (RJ-45): | áno |
| VGA výstup: | 1x |
| Audio vstup (3,5 mm stereo jack): | 1x |
Zvuk
| Vstavané reproduktory: | jeden |
| RMS výkon vstavaných reproduktorov: | 2 W |
Inteligentné robotické kosačky Ecovacs sa navigujú a kosia bez potreby inštalácie obvodových káblov. Zabudnite na zložitú, finančne nákladnú a dlhotrvajúcu inštaláciu. Robotická kosačka je pripravená už za pár minút. Inteligentné plánovanie kosenia, vyhýbanie sa prekážkam či zakázané zóny sú pri robotických kosačkách Ecovacs samozrejmosťou.
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.






Splátková kalkulačka Homecredit