BenQ MW535 - Projektor
Popis produktu BenQ MW535
WXGA Business HDMI projektor | MW535
3600 ANSI Lumen Vysoký jas a Vysoký kontrast 15 000: 1
Exkluzívny infographic režim podrobne zobrazuje text a grafiku
2x HDMI pre multiplatformové digitálne pripojenie
Parametre produktu
Všeobecné parametre
| Životnosť lampy: | 15000 hodín |
| Spotreba v pohotovostnom režime: | 0.5 W |
| Spotreba pri prevádzke: | 252 W |
| Rozmery -šírka: | 332.4 mm |
| Rozmery - výška: | 99 mm |
| Rozmery - hĺbka: | 241.3 mm |
| Hmotnosť: | 2.41 kg |
| Farba: | biela |
Obraz
| Svietivosť: | 3600 lumenov (norma ANSI) |
| Režimy zobrazenia: | 16:9, 4:3, WXGA |
| Kompresné rozlíšenie (podporované): | 480i, 480p, 576i, 576p, 720p, 1080i, 1080p |
| Natívne rozlíšenie (fyzické): | WXGA (1280×800) |
Dodávané príslušenstvo
| Taška v balení: | nie |
Rozhrania, konektory, pripojiteľnosť
| Kompozitný (cinch) video vstup : | 1x |
| HDMI vstup: | 2x |
| VGA (počítačový) vstup: | 2x |
| Slúchadlový výstup: | 1x |
| S-video vstup: | áno |
| LAN (RJ-45): | nie |
| VGA výstup: | 1x |
| Audio vstup (3,5 mm stereo jack): | 1x |
Zvuk
| Vstavané reproduktory: | jeden |
| RMS výkon vstavaných reproduktorov: | 2 W |
Inteligentné robotické kosačky Ecovacs sa navigujú a kosia bez potreby inštalácie obvodových káblov. Zabudnite na zložitú, finančne nákladnú a dlhotrvajúcu inštaláciu. Robotická kosačka je pripravená už za pár minút. Inteligentné plánovanie kosenia, vyhýbanie sa prekážkam či zakázané zóny sú pri robotických kosačkách Ecovacs samozrejmosťou.
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.






Splátková kalkulačka Homecredit