BenQ MH750 - Projektor
Pr. č.: 153650
PN: 9H.JFG77.23E
Popis produktu BenQ MH750
Parametre produktu
Všeobecné parametre
| Spotreba v pohotovostnom režime: | 0.5 W |
| Spotreba pri prevádzke: | 390 W |
| Rozmery -šírka: | 314.2 mm |
| Rozmery - výška: | 116 mm |
| Rozmery - hĺbka: | 216.3 mm |
| Hmotnosť: | 3.3 kg |
| Farba: | Biela |
| Hlučnosť: | 39 dB |
Obraz
| Svietivosť: | 4500 lumenov (norma ANSI) |
| Režimy zobrazenia: | 16:9 |
| Natívne rozlíšenie (fyzické): | FHD (1920x1080) |
Rozhrania, konektory, pripojiteľnosť
| Kompozitný (cinch) video vstup : | 1x |
| HDMI vstup: | 2x |
| USB pripojenie: | 2x |
| Ďalšie vstupy a výstupy: | MHL x 1(HDMI with MHL2.0) |
| S-video vstup: | áno |
| LAN (RJ-45): | áno |
| Audio vstup (3,5 mm stereo jack): | 1x |
Zvuk
| Vstavané reproduktory: | jeden |
| RMS výkon vstavaných reproduktorov: | 10 W |
Tento produkt nájdete aj v častiach:
Blog
Navigačné schopnosti robotických kosačiek Ecovacs
Čítať článok
Inteligentné robotické kosačky Ecovacs sa navigujú a kosia bez potreby inštalácie obvodových káblov. Zabudnite na zložitú, finančne nákladnú a dlhotrvajúcu inštaláciu. Robotická kosačka je pripravená už za pár minút. Inteligentné plánovanie kosenia, vyhýbanie sa prekážkam či zakázané zóny sú pri robotických kosačkách Ecovacs samozrejmosťou.
Blog
Ako si vybrať správny vysokotlakový čistič.
Čítať článok
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.






Splátková kalkulačka Homecredit