BenQ MH733 - Projektor
Popis produktu BenQ MH733
Svoju starostlivo pripravenú prácu ukážete na obraze s patričnou kvalitou. Projektor BenQ MH733 sa chváli vysokým kontrastným pomerom 16 000 : 1 a rozšírením farebnej škály na 1,07 mld. Projekčná lampa s jasom 4 000 ANSI lumenov je zárukou dobre viditeľného obrazu. Technológia 3D projekcie potom prináša 3D efekty pre naozajstné vtiahnutie diváka. Stačí dokúpiť okuliare.
Parametre produktu
Všeobecné parametre
| Životnosť lampy: | 4000 hodín |
| Spotreba pri prevádzke: | 355 W |
| Rozmery -šírka: | 296 mm |
| Rozmery - výška: | 120 mm |
| Rozmery - hĺbka: | 221 mm |
| Hmotnosť: | 2.5 kg |
| Farba: | Biela |
| Hlučnosť: | 33 dB |
Obraz
| Svietivosť: | 4000 lumenov (norma ANSI) |
| Režimy zobrazenia: | 16:9 |
| 3D ready: | Áno |
| Natívne rozlíšenie (fyzické): | FHD (1920x1080) |
Dodávané príslušenstvo
| Taška v balení: | nie |
Rozhrania, konektory, pripojiteľnosť
| Komponentný (RGB) vstup: | Nie |
| RCA (cinch) audio stereo vstup: | Nie |
| RCA (cinch) audio stereo výstup: | Nie |
| HDMI vstup: | 2x |
| VGA (počítačový) vstup: | 1x |
| USB pripojenie: | 2x |
| Slúchadlový výstup: | 1x |
| S-video vstup: | nie |
| LAN (RJ-45): | áno |
| VGA výstup: | 1x |
| Audio vstup (3,5 mm stereo jack): | 1x |
Zvuk
| Vstavané reproduktory: | jeden |
| RMS výkon vstavaných reproduktorov: | 10 W |
Inteligentné robotické kosačky Ecovacs sa navigujú a kosia bez potreby inštalácie obvodových káblov. Zabudnite na zložitú, finančne nákladnú a dlhotrvajúcu inštaláciu. Robotická kosačka je pripravená už za pár minút. Inteligentné plánovanie kosenia, vyhýbanie sa prekážkam či zakázané zóny sú pri robotických kosačkách Ecovacs samozrejmosťou.
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.






Splátková kalkulačka Homecredit