BenQ MH550 - Projektor
Popis produktu BenQ MH550
Firemný projektor s rozlíšením 1080p | MH550
Vysoký jas 3 500 ANSI lúmenov a vysoký kontrastný pomer 20 000 : 1
Exkluzívny režim infografiky detailne zobrazujúci text a grafiku
2× konektor HDMI a 2× konektor VGA umožňujúci digitálne pripojenie k rôznym platformám
Parametre produktu
Všeobecné parametre
| Životnosť lampy: | 15000 hodín |
| Spotreba v pohotovostnom režime: | 0.5 W |
| Spotreba pri prevádzke: | 270 W |
| Rozmery -šírka: | 296 mm |
| Rozmery - výška: | 120 mm |
| Rozmery - hĺbka: | 221 mm |
| Hmotnosť: | 2.3 kg |
| Farba: | biela |
Obraz
| Svietivosť: | 3500 lumenov (norma ANSI) |
| Režimy zobrazenia: | 16:9, 4:3, WXGA |
| Kompresné rozlíšenie (podporované): | 480i, 480p, 576i, 576p, 720p, 1080i, 1080p |
| Natívne rozlíšenie (fyzické): | FHD (1920x1080) |
Dodávané príslušenstvo
| Taška v balení: | nie |
Rozhrania, konektory, pripojiteľnosť
| Kompozitný (cinch) video vstup : | 1x |
| HDMI vstup: | 2x |
| VGA (počítačový) vstup: | 1x |
| Slúchadlový výstup: | 1x |
| S-video vstup: | áno |
| LAN (RJ-45): | nie |
| VGA výstup: | 1x |
| Audio vstup (3,5 mm stereo jack): | 1x |
Zvuk
| Vstavané reproduktory: | jeden |
| RMS výkon vstavaných reproduktorov: | 2 W |
Inteligentné robotické kosačky Ecovacs sa navigujú a kosia bez potreby inštalácie obvodových káblov. Zabudnite na zložitú, finančne nákladnú a dlhotrvajúcu inštaláciu. Robotická kosačka je pripravená už za pár minút. Inteligentné plánovanie kosenia, vyhýbanie sa prekážkam či zakázané zóny sú pri robotických kosačkách Ecovacs samozrejmosťou.
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.






Splátková kalkulačka Homecredit