BenQ GW2406Z - 23,8" Monitor
Pr. č.: 121042
PN: 9H.LFDLA.TBE
Popis produktu BenQ GW2406Z
Parametre produktu
Displej
| Technológia panelu: | IPS |
| Uhlopriečka: | 23.8" |
| Rozlíšenie: | FHD (1920x1080) |
| Formát obrazovky: | 16:9 |
| Odozva: | 14 ms |
| Uhol pohľadu horizontálny / vertikálny: | 178 / 178 |
| Veľkosť bodu: | 0.27 mm |
| Typický kontrast: | 1000 : 1 |
| Dynamický kontrast: | 20000000 : 1 |
| Svietivosť: | 250 cd/m² |
Rozhrania, konektory, pripojiteľnosť
| Vstupy: | DisplayPort 1x, HDMI 1x, VGA 1x |
| Anténny vstup: | nie |
TV tuner
| TV tuner: | nie |
Všeobecné parametre
| Farba: | Čierna |
| VESA štandard (rozteč): | 100 x 100 mm |
| Spotreba pri prevádzke: | 23 W |
| Hmotnosť s podstavcom: | 3.3 kg |
| Rozmery s podstavcom (VxŠxH): | 495 x 540,2 x 230 mm |
Tento produkt nájdete aj v častiach:
Blog
Ako si vybrať správny vysokotlakový čistič.
Čítať článok
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.
Blog
Predstavujeme Garmin Venu X1
Čítať článok
Venu X1 spája štýlový dizajn s pokročilými funkciami pre zdravie, tréning a každodenný život.






Splátková kalkulačka Homecredit