BenQ GV1 gen. II - Projektor
Popis produktu BenQ GV1 gen. II
Malý prenosný bezdrôtový projektor, ktorý môžete využívať v práci aj doma pre okamžitý prenos filmov, videí, hudby a ďalšieho obsahu. Podpora rozlíšenie 854x480 px, pomer strán 16: 9, kontrast 100 000: 1. Jas 200 ANSI lumenov. Úprava lichobežníkového skreslenia vertikálne. Životnosť svetelného zdroja až 30 000 hodín v ekologickom režime a 20 000 v normálnom. Veľkosť projekcie 30 "~ 100", projekčná vzdialenosť 0.9-2.8 m. Vstavaný reproduktor s výkonom 5 W. Podpora Wi-Fi, Bluetooth, konektory HDMI 1.4, USB-C. Rozmery 80 x 155 x 80 mm. Hmotnosť 710 g.
Parametre produktu
Všeobecné parametre
| Životnosť lampy: | 30000 hodín |
| Rozmery -šírka: | 8 mm |
| Rozmery - výška: | 15.5 mm |
| Rozmery - hĺbka: | 8 mm |
| Hmotnosť: | 0.71 kg |
Obraz
| Svietivosť: | 200 lumenov (norma ANSI) |
| Režimy zobrazenia: | 16:9, 4:3, WVGA(854x480) |
| Natívne rozlíšenie (fyzické): | WVGA (854x480) |
Dodávané príslušenstvo
| Dodávané príslušenstvo: |
Typ pripojenia HDMI 1.4, USB-C Ďalšie pripojenie WiFi |
| Taška v balení: | nie |
Rozhrania, konektory, pripojiteľnosť
| HDMI vstup: | 1x |
| S-video vstup: | nie |
| LAN (RJ-45): | nie |
Zvuk
| Vstavané reproduktory: | Dva |
Inteligentné robotické kosačky Ecovacs sa navigujú a kosia bez potreby inštalácie obvodových káblov. Zabudnite na zložitú, finančne nákladnú a dlhotrvajúcu inštaláciu. Robotická kosačka je pripravená už za pár minút. Inteligentné plánovanie kosenia, vyhýbanie sa prekážkam či zakázané zóny sú pri robotických kosačkách Ecovacs samozrejmosťou.
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.






Splátková kalkulačka Homecredit