BenQ GL2460HM - 24" Monitor
Pr. č.: 17477
PN: 9H.LA7LB.RBE
Popis produktu BenQ GL2460HM
Špičkový Full HD monitor s vynikajúcimi parametrami, ktorý ocenia aj
nároční užívatelia vychutnávajúci multimediálny obsah alebo počítačové hry
vo vysokých detailoch. Iste poteší veľmi rýchla odozva, ktorá robí z
tohto monitora ideálny nástroj pre akčné a FPS hry aj tie
najdynamickejšie scény vo filmoch. Ponorte sa preto do sveta Full HD
digitálnej zábavy - či už hráte najnovšie hry, prehrávate špičkové
Blu-ray filmy alebo zdieľate s najbližšími vzácne okamihy natočené HD
kamerou!
Obraz je rovnomerne podsvietený LED s plným výkonom ihneď po zapnutí.S mimoriadnym dynamickým kontrastným pomerom 12 000 000:1 sa dočkáte veľmi jasnej bielej aj tmavej čiernej. Doba odozvy GTG 2 ms je zárukou ostrého obrazu aj pri rýchlejších scénach, kedy sa nebudú objavovať žiadne zdvojenie či iné rušivé vplyvy. Zaujímavá je spotreba dosahujúca typicky s nastavením Energy Star iba 23 W a možnosť pripojenia obrazového signálu cez bežný D-Sub, DVI alebo HDMI.
Obraz je rovnomerne podsvietený LED s plným výkonom ihneď po zapnutí.S mimoriadnym dynamickým kontrastným pomerom 12 000 000:1 sa dočkáte veľmi jasnej bielej aj tmavej čiernej. Doba odozvy GTG 2 ms je zárukou ostrého obrazu aj pri rýchlejších scénach, kedy sa nebudú objavovať žiadne zdvojenie či iné rušivé vplyvy. Zaujímavá je spotreba dosahujúca typicky s nastavením Energy Star iba 23 W a možnosť pripojenia obrazového signálu cez bežný D-Sub, DVI alebo HDMI.
Parametre produktu
Displej
| Technológia panelu: | TN |
| Uhlopriečka: | 24" |
| Rozlíšenie: | FHD (1920x1080) |
| Formát obrazovky: | 16:9 |
| Obnovovacia frekvencia: | 30 ~ 83 kHz / 50 ~ 76 Hz |
| Odozva: | 2 ms |
| Povrch: | Lesklý |
| Uhol pohľadu horizontálny / vertikálny: | 170 °/160 ° |
| Počet farieb displeja: | 16,7 mil |
| 3D zobrazenie: | Nie |
| Veľkosť bodu: | 276 mm |
| Typický kontrast: | 1000 : 1 |
| Dynamický kontrast: | 12000000 : 1 |
| Svietivosť: | 250 cd/m² |
| Naklopenie: | -5 ° až 20 ° |
Multimédiá
| Vstavané reproduktory: | Dva |
| RMS výkon vstavaných reproduktorov: | 1 Watt na kanál |
Rozhrania, konektory, pripojiteľnosť
| Vstupy: | HDMI 1x, DVI 1x, D-SUB (VGA) 1x |
| Slúchadlový výstup 3,5mm Jack: | 1x |
| Anténny vstup: | nie |
TV tuner
| TV tuner: | nie |
Všeobecné parametre
| VESA štandard (rozteč): | 100 x 100 mm |
| Spotreba pri prevádzke: | 23 W |
| Spotreba v pohotovostnom režime: | 0.3 W |
| Hmotnosť s podstavcom: | 4.3 kg |
| Rozmery s podstavcom (VxŠxH): | 434 x 565 x 194 mm |
Tento produkt nájdete aj v častiach:
Blog
Navigačné schopnosti robotických kosačiek Ecovacs
Čítať článok
Inteligentné robotické kosačky Ecovacs sa navigujú a kosia bez potreby inštalácie obvodových káblov. Zabudnite na zložitú, finančne nákladnú a dlhotrvajúcu inštaláciu. Robotická kosačka je pripravená už za pár minút. Inteligentné plánovanie kosenia, vyhýbanie sa prekážkam či zakázané zóny sú pri robotických kosačkách Ecovacs samozrejmosťou.
Blog
Ako si vybrať správny vysokotlakový čistič.
Čítať článok
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.






Splátková kalkulačka Homecredit