BenQ GL2250HM - 21,5" Monitor
Pr. č.: 94315
PN: 9H.L6XLA.DBE
Popis produktu BenQ GL2250HM
Každodenná zábava doma aj v práci
Či už sledujete najnovšie ukážky na internete alebo si prezeráte dokumenty, LED monitor BenQ GL2250HM je perfektnou štýlovou voľbou! Tento 21,5"W širokouhlý LED monitor s pomerom strán 16:9 prináša audiovizuálnu zábavu prostredníctvom dynamického kontrastného pomeru 12M:1, reproduktorov, intervalu odozvy 2 ms a konektora DVI , HDMI .
Parametre produktu
Displej
| Technológia panelu: | TN |
| Uhlopriečka: | 21.5" |
| Rozlíšenie: | FHD (1920x1080) |
| Formát obrazovky: | 16:9 |
| Obnovovacia frekvencia: | 60 Hz |
| Odozva: | 2 ms |
| Povrch: | Matný |
| Uhol pohľadu horizontálny / vertikálny: | 170/160 |
| Počet farieb displeja: | 16.7million |
| 3D zobrazenie: | Nie |
| Veľkosť bodu: | 0.248 mm |
| Typický kontrast: | 1000 : 1 |
| Dynamický kontrast: | 12000000 : 1 |
| Svietivosť: | 250 cd/m² |
| Naklopenie: | -5/15 |
Multimédiá
| Vstavané reproduktory: | Dva |
| RMS výkon vstavaných reproduktorov: | 1 Watt na kanál |
Rozhrania, konektory, pripojiteľnosť
| Vstupy: | HDMI 1x, DVI 1x, D-SUB (VGA) 1x |
| Anténny vstup: | nie |
TV tuner
| TV tuner: | nie |
Všeobecné parametre
| Farba: | Čierna |
| VESA štandard (rozteč): | 100 x 100 mm |
| Spotreba pri prevádzke: | 30 W |
| Spotreba v pohotovostnom režime: | 0.3 W |
| Hmotnosť s podstavcom: | 3.8 kg |
| Rozmery s podstavcom (VxŠxH): | 399.9 x 524.69 x 173.9 mm |
Tento produkt nájdete aj v častiach:
Blog
Ako si vybrať správny vysokotlakový čistič.
Čítať článok
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.
Blog
Predstavujeme Garmin Venu X1
Čítať článok
Venu X1 spája štýlový dizajn s pokročilými funkciami pre zdravie, tréning a každodenný život.






Splátková kalkulačka Homecredit