BenQ EW800ST - Projektor
Popis produktu BenQ EW800ST
Projektor s WXGA rozlíšením 1280 x 800 px, jasom 3300 ANSI lúmenov a kontrastným pomerom 20000: 1. Projektor je postavený na operačnom systéme Android s prístupom k aplikáciám a vďaka svojej bohatej konektivite dáva možnosť ľahkého bezdrôtového prenosu. Základné ozvučenie zaisťuje reproduktor s výkonom 2 W.
Parametre produktu
Všeobecné parametre
| Životnosť lampy: | 5000 hodín |
| Spotreba v pohotovostnom režime: | 0.5 W |
| Spotreba pri prevádzke: | 280 W |
| Rozmery -šírka: | 296 mm |
| Rozmery - výška: | 120 mm |
| Rozmery - hĺbka: | 250 mm |
| Hmotnosť: | 2.6 kg |
| Farba: | Biela |
| Hlučnosť: | 33 dB |
Obraz
| Svietivosť: | 3300 lumenov (norma ANSI) |
| Režimy zobrazenia: | 16:10 |
| 3D ready: | Áno |
| Natívne rozlíšenie (fyzické): | WXGA (1280×800) |
Dodávané príslušenstvo
| Dodávané príslušenstvo: | diaľkové ovládanie vrátane batérií, VGA kábel a USB bezdrôtový adaptér |
| Taška v balení: | nie |
Rozhrania, konektory, pripojiteľnosť
| Komponentný (RGB) vstup: | Nie |
| RCA (cinch) audio stereo vstup: | Nie |
| RCA (cinch) audio stereo výstup: | Nie |
| HDMI vstup: | 1x |
| VGA (počítačový) vstup: | 1x |
| USB pripojenie: | 2x |
| Slúchadlový výstup: | 1x |
| S-video vstup: | nie |
| LAN (RJ-45): | áno |
| VGA výstup: | 1x |
| Audio vstup (3,5 mm stereo jack): | 1x |
Zvuk
| Vstavané reproduktory: | jeden |
| RMS výkon vstavaných reproduktorov: | 2 W |
Inteligentné robotické kosačky Ecovacs sa navigujú a kosia bez potreby inštalácie obvodových káblov. Zabudnite na zložitú, finančne nákladnú a dlhotrvajúcu inštaláciu. Robotická kosačka je pripravená už za pár minút. Inteligentné plánovanie kosenia, vyhýbanie sa prekážkam či zakázané zóny sú pri robotických kosačkách Ecovacs samozrejmosťou.
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.






Splátková kalkulačka Homecredit