BenQ EW2440L - 24" FHD 4ms repro
Pr. č.: 17493
PN: 9H.LAGLB.QBE
Popis produktu BenQ EW2440L
VA technológia obrazového panelu


VA panel, vám prináša celkom nové vizuálne zážitky a zábavu prostredníctvom skutočne autentických farieb, hlbšej čiernej, vyššieho kontrastu a ostrejších detailov.
Parametre produktu
Displej
| Technológia panelu: | VA |
| Uhlopriečka: | 24" |
| Rozlíšenie: | FHD (1920x1080) |
| Formát obrazovky: | 16:9 |
| Odozva: | 4 ms |
| Povrch: | Matný |
| Uhol pohľadu horizontálny / vertikálny: | 178°/178° |
| Počet farieb displeja: | 16.7million |
| 3D zobrazenie: | Nie |
| Veľkosť bodu: | 0.276 mm |
| Typický kontrast: | 3000 : 1 |
| Dynamický kontrast: | 20000000 : 1 |
| Svietivosť: | 250 cd/m² |
| Naklopenie: | -5°/20° |
Multimédiá
| Vstavané reproduktory: | Dva |
Rozhrania, konektory, pripojiteľnosť
| Vstupy: | HDMI 2x, D-SUB (VGA) 1x |
| Anténny vstup: | nie |
TV tuner
| TV tuner: | nie |
Všeobecné parametre
| Spotreba pri prevádzke: | 42 W |
| Spotreba v pohotovostnom režime: | 0.5 W |
| Hmotnosť s podstavcom: | 3.74 kg |
| Rozmery s podstavcom (VxŠxH): | 422 x 546 x 191 mm |
Tento produkt nájdete aj v častiach:
Blog
Navigačné schopnosti robotických kosačiek Ecovacs
Čítať článok
Inteligentné robotické kosačky Ecovacs sa navigujú a kosia bez potreby inštalácie obvodových káblov. Zabudnite na zložitú, finančne nákladnú a dlhotrvajúcu inštaláciu. Robotická kosačka je pripravená už za pár minút. Inteligentné plánovanie kosenia, vyhýbanie sa prekážkam či zakázané zóny sú pri robotických kosačkách Ecovacs samozrejmosťou.
Blog
Ako si vybrať správny vysokotlakový čistič.
Čítať článok
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.






Splátková kalkulačka Homecredit