BenQ EH600 - Projektor
Popis produktu BenQ EH600
Projektor DLP, domáce kino, 1920 x 1080 (HD 1080), 3500 ANSI lm, kontrast 10 000:1, životnosť lampy: 5000 hod., hlučnosť do 33 dB, reproduktor, HDMI, VGA, USB A (reader), USB B (servis), Wi-Fi, Bluetooth, Android 6.0.
Parametre produktu
Všeobecné parametre
| Životnosť lampy: | 5000 hodín |
| Spotreba pri prevádzke: | 320 W |
| Rozmery -šírka: | 296 mm |
| Rozmery - výška: | 120 mm |
| Rozmery - hĺbka: | 232 mm |
| Hmotnosť: | 2.5 kg |
| Farba: | Biela |
| Hlučnosť: | 33 dB |
Obraz
| Svietivosť: | 3500 lumenov (norma ANSI) |
| Režimy zobrazenia: | 16:9 |
| 3D ready: | Áno |
| Natívne rozlíšenie (fyzické): | FHD (1920x1080) |
Dodávané príslušenstvo
| Taška v balení: | nie |
Rozhrania, konektory, pripojiteľnosť
| Komponentný (RGB) vstup: | Nie |
| RCA (cinch) audio stereo vstup: | Nie |
| RCA (cinch) audio stereo výstup: | Nie |
| HDMI vstup: | 1x |
| VGA (počítačový) vstup: | 1x |
| USB pripojenie: | 2x |
| Slúchadlový výstup: | 1x |
| S-video vstup: | nie |
| LAN (RJ-45): | nie |
| VGA výstup: | 1x |
| Audio vstup (3,5 mm stereo jack): | 1x |
Zvuk
| Vstavané reproduktory: | jeden |
| RMS výkon vstavaných reproduktorov: | 2 W |
Inteligentné robotické kosačky Ecovacs sa navigujú a kosia bez potreby inštalácie obvodových káblov. Zabudnite na zložitú, finančne nákladnú a dlhotrvajúcu inštaláciu. Robotická kosačka je pripravená už za pár minút. Inteligentné plánovanie kosenia, vyhýbanie sa prekážkam či zakázané zóny sú pri robotických kosačkách Ecovacs samozrejmosťou.
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.






Splátková kalkulačka Homecredit