BenQ BL2420PT - 23,8" Monitor
Popis produktu BenQ BL2420PT
Profesionálne monitory určené pre presný dizajn
Monitor BL2420PT, navrhnutý s využitím pokročilej technológie IPS BenQ, sa môže pochváliť 23,8" širokouhlým displejom s rozlíšením QHD 2 560 × 1 440 ponúkajúcim profesionálom v oblasti CAD/CAM, animácií, úpravy videa a grafického umenia extrémne presné podanie farieb a pracovný priestor väčší o viac ako 77 % na zlepšenie ich pracovnej efektivity a produktivity.
Parametre produktu
Displej
| Technológia panelu: | IPS |
| Uhlopriečka: | 23.8" |
| Rozlíšenie: | WQHD (2560x1440) |
| Formát obrazovky: | 16:9 |
| Obnovovacia frekvencia: | 60 Hz |
| Odozva: | 5 ms |
| Povrch: | Matný |
| Uhol pohľadu horizontálny / vertikálny: | 178 / 178 |
| Počet farieb displeja: |
16.7 M 100% sRGB 8 bits |
| 3D zobrazenie: | Nie |
| Veľkosť bodu: | 0.205 mm |
| Typický kontrast: | 1000 : 1 |
| Dynamický kontrast: | 20000000 : 1 |
| Svietivosť: | 300 cd/m² |
| Naklopenie: | -5 ~ 20 |
Multimédiá
| Vstavané reproduktory: | Dva |
| RMS výkon vstavaných reproduktorov: | 1 Watt na kanál |
Rozhrania, konektory, pripojiteľnosť
| Vstupy: | DisplayPort 1.2 1x, HDMI1.4 1x, DVI-DL 1x, D-SUB (VGA) 1x |
| USB 2.0: | 2x |
| Slúchadlový výstup 3,5mm Jack: | 1x |
| Anténny vstup: | nie |
TV tuner
| TV tuner: | nie |
Všeobecné parametre
| Farba: | Čierna |
| VESA štandard (rozteč): | 100 x 100 mm |
| Spotreba pri prevádzke: | 50 W |
| Spotreba v pohotovostnom režime: | 0.5 W |
| Hmotnosť s podstavcom: | 7 kg |
| Rozmery s podstavcom (VxŠxH): | 525 x 563 x 240 mm |
| Jazyky menu: | 17 languages |
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.
Venu X1 spája štýlový dizajn s pokročilými funkciami pre zdravie, tréning a každodenný život.






Splátková kalkulačka Homecredit