BEKO HITV8733B0 - Zabudovateľná práčka so sušičkou
Popis produktu BEKO HITV8733B0
Vstavaná práčka so sušičkou Beko HITV8733B0 s predným plnením, kapacita pre pranie 8 kg a pre sušenie 5 kg bielizne. Otáčky odstreďovania doshaujú maximálne 1400 ot. / min. Ovládanie je prostredníctvom otočného voliča a displeja s tlačítkami. K dispozícii je 16 programov pre pranie s možnosťou odloženého štartu až o 24 hodín. ProSmart invertorový motor. K dispozícii je aj detský zámok, adaptér na tekutý prací prostriedok. Bubon práčky so sušičkou Beko HITV8733B0 je nerezový. Hĺbka 54 cm.
Program BabyProtect
Spoločnosť Beko vyvinula pre pračky, sušičky a umývačky riadu špeciálny program Beko BabyProtect. Tento program v práčkach svojou skladbou zaistí dokonalé vypranie bielizne nielen pre deti či alergikov, ale pre celú rodinu. Vyššia teplota zlikviduje všetky baktérie. Intenzívne plákanie dokonale odstráni zvyšky pracích prostriedkov a aviváže.
ProSmart Invertorový motor
Pre zachovanie tichej a úspornej domácnosti je práčka vybavená ProSmart invertorovým motorom. Je tou najlepšou voľbou pre vašu práčku. Jeho spotreba elektriny je nižšia a pritom si zachováva dlhú životnosť.
Parametre produktu
Prevedenie
| Rozmery - výška: | 82 cm |
| Rozmery - šírka: | 60 cm |
| Rozmery - hĺbka: | 54 cm |
| Prevedenie: | Spredu plnená |
| Typ: | Vstavaná |
Účinnosť a spotreba
| Účinnosť prania: | C |
| Účinnosť odstreďovania: | B |
| Energetická trieda: | D |
Pranie
| Kapacita prania: | 8 kg |
| Rýchlosť odstreďovania: | 1400 ot/min. |
| Hlučnosť pri odstreďovaní: | 73 dB |
Programy prania
| Počet programov: | 16 |
| Programy prania: |
16 programov pre pranie a sušenie: Auto Sušenie pre Bavlnu a Syntetiku, Wash and Wear, 5 kg Wash and Dry, Bavlna, Bavlna Eco, Syntetika, Jemné, Express 14, Daily Expres, Ručné pranie, Košele, Plákanie, odstreďovanie + vypúšťanie Woolmark Silver certifikovaný program Vlna, certifikovaný program BabyProtect + |
| Rýchly program: | áno |
Sušenie
| Kapacita sušenia: | 5 kg |
| Hlučnosť pri sušení: | 58 dB |
Funkcie
| Posun štartu: | áno |
| Indikácia zostávajúceho času: | áno |
| Samostatne nastaviteľná teplota: | áno |
| Nastaviteľné otáčky: | áno |
| Nastaviteľné nožičky: | áno |
| Displej: | Multifunkčný displej |
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.
Venu X1 spája štýlový dizajn s pokročilými funkciami pre zdravie, tréning a každodenný život.






Splátková kalkulačka Homecredit