BEKO HII64400ATX čierna vystavený kus - Indukčná varná doska
Pr. č.: 16880
Popis produktu BEKO HII64400ATX čierna vystavený kus
Parametre produktu
Prevedenie
| Prevedenie: | Indukčné |
| Rozmery - výška: | 5.5 cm |
| Rozmery - hĺbka: | 51 cm |
| Ovládanie: | Dotykové |
| Rozmery - šírka: | 60 cm |
Varné zóny
| Počet varných zón : | 4 |
| Rozdelenie varných zón: |
Priemer (mm) a výkon (W) - L predný: 180 / 2000 Priemer (mm) a výkon (W) - P predný: 145 / 1600 Priemer (mm) a výkon (W) - L zadný: 180 / 2000 Priemer (mm) a výkon (W) - P zadný: 210 / 2100 |
Funkcie
| Pauza: | nie |
| Indikátor zostatkového tepla: | nie |
| Temperovanie: | nie |
| Detská poistka: | nie |
Ďalšie parametre
| Ďalšie parametre: |
Farba: Čierna Kontrolka zapnutia: Áno Displej: Áno Časovač: Áno Booster: Áno Detský zámok: Áno Špecialita: Nerezový rámik |
Tento produkt nájdete aj v častiach:
Blog
Ako si vybrať správny vysokotlakový čistič.
Čítať článok
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.
Blog
Predstavujeme Garmin Venu X1
Čítať článok
Venu X1 spája štýlový dizajn s pokročilými funkciami pre zdravie, tréning a každodenný život.






Splátková kalkulačka Homecredit