BEKO HII64400AT - Indukčná varná doska
Popis produktu BEKO HII64400AT
Samostatná varná doska
Veľmi elegantne pôsobiaca je indukčná varná doska Beko HII 64400 AT. Výkon indukčných varných zón môžete ovládať prostredníctvom dotykového ovládania umiestneného v prednej časti dosky. Ponúka 4 indukčné varné zóny, praktický indikátor zapnutia, i digitálny displej. Vyniká aj výbornými funkciami ako je Booster pre veľmi rýchly ohrev, či Timerom pre všetky varné zóny. Má moderné a elegantné prevedenie v čiernej farbe, vďaka ktorému vynikajúco zapadne medzi vaše ostatné spotrebiče. Funkcia Booster privádza jedlo rýchlejšie do varu. Indukčné varenie je úsporné, rýchle a bezpečné. Indukcia zohrieva vždy len dno hrnca, zvyšok varnej dosky je takmer chladný.
Varné zóny
Predná ľavá (kw) Ø 180 – 2000/ 2300 W
Zadná ľavá (kw) Ø 180 – 2000/ 2300 W
Predná pravá (kw) Ø 145 – 1600/ 1800 W
Zadná pravá (kw) Ø 210 – 2000/ 2300 W
Ľahká údržba
Umývanie varnej dosky nebolo nikdy rýchlejšie. Sklokeramický povrch chráni dosku pred poškriabaním a nečistotami. Doska je navrhnutá tak, aby sa jej celý povrch pri varení nezahrieval, takže ak niečo omylom vylejete na dosku, potravina sa nepripáli a jednoducho sa odstráni. Už viac nemusíte plytvať čistiacimi prostriedkami na pripáleniny, dosku stačí raz pretrieť a je čistá.
Elektronický časovač
Senzorové dotykové ovládanie je umiestnené uprostred, takže je vždy po ruke. Ľahko nastavíte teplotu alebo zapnete / vypnete časovač. Ten vám uľahčí prípravu pokrmu, pretože nebudete musieť strážiť dobu varenia. Nastavte si interval, po uplynutí ktorého sa varná plocha automaticky vypne. Pritom zaznie zvukový signál, ktorý st´lmíte stlačením ktoréhokoľvek tlačidla. Po vypršaní času sa daná varná zóna vypne. Varenie bude nielen rýchle, ale aj bezpečné pre vašu domácnosť. Ukazovateľ zvyškového tepla má bezpečnostný význam a využijete jej aj k udržaniu teploty doteraz uvarených potravín. Spoločnosť Beko myslela aj na vašu ochranu. Indukčná varná doska disponuje detským zámkom, vďaka ktorému sa už nemusíte viac obávať o bezpečie vašich detí
Parametre produktu
Prevedenie
| Prevedenie: | Indukčné |
| Prevedenie povrchu: | Sklokeramický povrch |
| Rozmery - výška: | 5.5 cm |
| Rozmery - hĺbka: | 51.2 cm |
| Výška pre zabudovanie: | 4.5 cm |
| Šírka pre zabudovanie: | 58 cm |
| Hĺbka pre zabudovanie: | 49 cm |
| Ovládanie: | Dotykové |
| Rozmery - šírka: | 58.2 cm |
Napájanie
| Odporúčané napájanie: | 400 V, 220-240 V |
Varné zóny
| Počet varných zón : | 4 |
| Spoločný výkon varných zón: | 7200 W |
Funkcie
| Indikátor zostatkového tepla: | áno |
| Detská poistka: | áno |
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.
Venu X1 spája štýlový dizajn s pokročilými funkciami pre zdravie, tréning a každodenný život.






Splátková kalkulačka Homecredit