BEKO HIC64502T čierna vystavený kus - Sklokeramická varná doska
Pr. č.: 16878
Popis produktu BEKO HIC64502T čierna vystavený kus
Parametre produktu
Prevedenie
| Prevedenie: | Sklokeramické (elektrické) |
| Prevedenie povrchu: | Čierna sklokeramika |
| Rozmery - výška: | 5 cm |
| Rozmery - hĺbka: | 51 cm |
| Ovládanie: | Dotykové |
| Rozmery - šírka: | 60 cm |
Napájanie
| Odporúčané napájanie: | 400 V |
Varné zóny
| Počet varných zón : | 4 |
| Rozdelenie varných zón: |
Ľavá predná: 2200/750W Pravá predná: 1500W Ľavá zadná: 1200W Pravá zadná: 1800W |
Funkcie
| Pauza: | nie |
| Indikátor zostatkového tepla: | áno |
| Temperovanie: | nie |
| Ďalšie funkcie: |
Booster Časovač Pamäť Funkcia - udržiavanie teploty jedla Možnosť uloženia doby a teploty varenia do pamäte |
| Detská poistka: | áno |
Tento produkt nájdete aj v častiach:
Blog
Ako si vybrať správny vysokotlakový čistič.
Čítať článok
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.
Blog
Predstavujeme Garmin Venu X1
Čítať článok
Venu X1 spája štýlový dizajn s pokročilými funkciami pre zdravie, tréning a každodenný život.






Splátková kalkulačka Homecredit