BEKO HCF91620X - Odsávač pár
Pr. č.: 134185
Popis produktu BEKO HCF91620X
Parametre produktu
Prevedenie
| Prevedenie: | Komínové |
| Vyhotovenie: | Pevné |
| Možnosti vývodu vzduchu: | Recirkulácia cez filter, Do komína |
| Ovládanie : | Mechanické |
| Rozmery - šírka: | 89.8 cm |
| Rozmery - hĺbka: | 45 cm |
| Farba: | Nerez |
Odsávanie
| Nastaviteľné hodnoty odsávania : | 3 |
| Max. výkon odsávania : | 603 m³/hod. |
| Hlučnosť : | 70 dB |
Filtrácia
| Počet tukových filtrov: | 1 |
| Počet uhlíkových filtrov: | 1 (nie je súčasťou balenia) |
| Typ uhlíkového filtra : | Uhlíkový filter Beko UF-20 |
Motory
| Počet motorov: | 1 |
Osvetlenie
| Počet svetiel: | 2 |
| Typ osvetlenia : | LED |
Napájanie
| Energetická trieda: | C |
Blog
Ako si vybrať správny vysokotlakový čistič.
Čítať článok
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.
Blog
Predstavujeme Garmin Venu X1
Čítať článok
Venu X1 spája štýlový dizajn s pokročilými funkciami pre zdravie, tréning a každodenný život.





Splátková kalkulačka Homecredit