BEKO HCA63640B vystavený kus - Odsávač pár
Popis produktu BEKO HCA63640B vystavený kus
Odsávanie výparov
Nástenný digestor Beko HCA63640B je vynikajúcou možnosťou na odstraňovanie nepríjemných výparov a zápachov, ktoré sa vytvárajú počas každodennej prípravy jedál v domácnosti. Pomocou neho si môžete užívať príjemne čisté a svieže prostredie vo vašej kuchyni už počas varenia. Disponuje tromi výkonnostnými stupňami odsávania s elektronickým ovládaním. S digestorom si môžete užívať maximálne pohodlie a príjemné prostredie vo vašej kuchyni. Jeho prevádzka je možná s odvetrávaním alebo s cirkuláciou vzduchu. Pri recirkulácii je možnosť odsávač použiť bez odvodu vzduchu do komína s uhlíkovým filtrom Beko UF-22, ktorý je potrebné zakúpiť zvlášť.
Optimálny pre jednoduché varenie
Dizajn odsávača je veľmi elegantný a vhodný do takmer každej kuchyne. Je vhodný pre montáž nad varnú zónu a jeho šírka je 60 cm. Dekoračný priestorový digestor má povrchové prevedenie čierne. Disponuje aj osvetlením pracovného miesta pomocou dvoch LED žiaroviek V balení je kovový tukový filter, ktoré sú umývateľné v umývačke riadu.
Automatické vypnutie
Digestor disponuje funkciou automatického vypnutia, ktorá vypne odsávač po 15 minútach od spustenia. Vďaka tejto funkcii môžete opustiť kuchyňu hneď po príprave pokrmu s istotou, že všetky nepríjemné pachy budú odstránené a odsávač sa vypne.
Vlastnosti
Trieda energetickej účinnosti: A
1 motor
3 rýchlosti
Elektronické dotykové ovládanie
Maximálny výkon: 632 m³/h.
Hlučnosť: 46 - 67 dB
Osvetlenie: 2 LED bodové svetlá
1 tukový filter
Parametre produktu
Prevedenie
| Prevedenie: | Nástenný |
| Vyhotovenie: | Pevné |
| Možnosti vývodu vzduchu: | Recirkulácia cez filter, Do komína |
| Ovládanie : | Dotykové |
| Rozmery - šírka: | 59.6 cm |
| Rozmery - hĺbka: | 51 cm |
| Farba: | Čierna a nerez |
Odsávanie
| Nastaviteľné hodnoty odsávania : | 3 |
| Max. výkon odsávania : | 632 m³/hod. |
| Hlučnosť : | 67 dB |
Filtrácia
| Počet tukových filtrov: | 1 |
Motory
| Počet motorov: | 1 |
Osvetlenie
| Počet svetiel: | 2 |
| Typ osvetlenia : | LED |
Napájanie
| Energetická trieda: | A |
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.
Venu X1 spája štýlový dizajn s pokročilými funkciami pre zdravie, tréning a každodenný život.






Splátková kalkulačka Homecredit