BEKO DSS28021X - Umývačka riadu
Popis produktu BEKO DSS28021X
Vstavaný spotrebič - čelný panel na obrázku nie je súčasťou spotrebiča
Beko DSS 28021 X
Hlavné prednosti:
AquaIntense®
ProSmart™ invertorový motor
Quick&Clean™
Kôš Acrobat
Inner Clean
Auto program
Fast+
Umyje aj najpripečenejšie zvyšky
Umývačky Beko so špeciálnym umývacím ramenom AquaIntense® umyjú aj najpripečenejšie zvyšky. Prídavné rameno AquaIntense® umýva 5x účinnejšie než program Intensive 70, takže odpadá namáhavé drhnutie a namáčanie na dlhé hodiny, umývačka to zvládne za vás.
Dlhá životnosť a nízke náklady
Síce má ProSmart™ invertorový motor zložitý názov, ale dôvod, prečo ho umývačky Beko majú, je jednoduchý - nízka spotreba, nízka hlučnosť a dlhá životnosť. Myslíme tak na vašu peňaženku aj životné prostredie.
Za 58 minút umyté aj usušené
Plnohodnotný program, ktorý za 58 minút umyje a usuší plnú umývačku riadu nie je sen, ale realita umývačiek Beko. Nečakajte zbytočne dlho, keď do hodinky môžete mať čistý riad pripravený na servírovanie!

Kôš, ktorý nastavíte, aj keď je plný riadu
Nepreskladávajte plnú umývačku zakaždým, keď sa do nej niečo nezmestí. Kôš Acrobat môžete jednoducho nastaviť do troch výškových polôh a to aj vtedy, keď je po okraj naplnený riadom.

Program pre čistú a spoľahlivú umývačku
Program InnerClean je navrhnutý tak, aby sa dobre postaral o čistotu samotnej umývačky. Vďaka teplote 73 °C a dlhej dobe umývania bude umývačka perfektne čistá a naďalej spoľahlivá.

Program, ktorý umýva podľa znečistenia riadu
Pokiaľ si nie ste istí, aký umývací program by sa práve hodil, pustite program Auto. Inteligentné senzory umývačky vyhodnotia, ako veľmi je riad špinavý, a podľa toho zvolí teplotu umývania, množstvo vody a dĺžku programu. Ušetrí vám tak nielen rozhodovanie, ale aj nejaké to euro za energie.

Rýchle umývanie, keď je návšteva za dverami
Prídavná funkcia Fast+ dokáže zrýchliť umývací program až trojnásobne. Ušetrí tak dlhé čakanie na čisté poháre, keď sa už návšteva vyzúva v predsieni.

Parametre produktu
Prevedenie exteriéru
| Rozmery - výška: | 82 cm |
| Rozmery - šírka: | 45 cm |
| Rozmery - hĺbka: | 57 cm |
| Umiestnenie ovládacich prvkov: | Na prednom paneli |
Prevedenie interiéru
| Kapacita umývania: | 10 súprav |
| Prestaviteľná výška koša: | Horný |
| Priestor pre príbor: | Nie |
| Počet umývacích ramien: | 3 |
Sušenie a programy
| Počet programov: | 9 |
| Teploty: | Počet: 6 |
| Funkcia pre tablety 3v1: | áno |
| Programy umývania: | Auto program, AquaFlex, Predoplach, Glass Care 40, Mini 30, Eco 50, Quick & Shine, Intensive 70,+ Inner Clean na čistenie umývačky |
Spotreba a účinnosť
| Spotreba vody: | 8.7litrov |
| Spotreba energie: | 211 kWh |
| Energetická trieda: | A++ |
| Hlučnosť: | 46 dB |
Funkcie
| Aquastop Systém: | áno |
| Detská poistka: | Mechanická |
| Funkcie: |
AquaIntense® ProSmart™ invertorový motor Quick&Clean™ Kôš Acrobat Inner Clean Auto program Fast+ |
| Sveteľný lúč na podlahe: | Nie |
| Odložený štart: | áno |
| Displej: | Multifunkčný displej |
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.
Venu X1 spája štýlový dizajn s pokročilými funkciami pre zdravie, tréning a každodenný život.






Splátková kalkulačka Homecredit