BEKO DIN5839 - Umývačka riadu zabudovateľná
Pr. č.: 16841
Ukončený predaj
Vyber si podobný produkt z kategórie:
Zabudovateľné umývačky riadu
Popis produktu BEKO DIN5839
Parametre produktu
Prevedenie exteriéru
| Rozmery - výška: | 82 cm |
| Rozmery - šírka: | 60 cm |
| Rozmery - hĺbka: | 54.8 cm |
| Umiestnenie ovládacich prvkov: | Vo vnútri |
Prevedenie interiéru
| Kapacita umývania: | 12 súprav |
| Priestor pre príbor: | Košík na príbor |
Sušenie a programy
| Počet programov: | 8 |
| ECO program (teploty): | Eco 50 |
| Auto program (teploty): | Auto 40-65 |
| Program na sklo (teploty): | Delicate 40 |
| Funkcia pre tablety 3v1: | áno |
| Intenzívny progam (teploty): | Intensive 70 |
| Express program (teploty): |
Quick and Clean Mini 30 |
| Programy umývania: | BabyProtect |
| Studený predoplach: | áno |
Spotreba a účinnosť
| Spotreba vody: | 12litrov |
| Spotreba energie: | 0.92 kWh |
| Energetická trieda: | A++ |
| Hlučnosť: | 47 dB |
Funkcie
| Aquastop Systém: | nie |
| Aquasafe Systém: | áno |
| Indikátor leštiaceho prostriedku: | Svetelný |
| Indikátor soli: | áno |
| Sveteľný lúč na podlahe: | Áno |
| Odložený štart: | áno |
Tento produkt nájdete aj v častiach:
Blog
Ako si vybrať správny vysokotlakový čistič.
Čítať článok
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.
Blog
Predstavujeme Garmin Venu X1
Čítať článok
Venu X1 spája štýlový dizajn s pokročilými funkciami pre zdravie, tréning a každodenný život.






Splátková kalkulačka Homecredit