BEKO DIN5835 - Umývačka riadu zabudovateľná
Pr. č.: 16840
Ukončený predaj
Vyber si podobný produkt z kategórie:
Zabudovateľné umývačky riadu
Popis produktu BEKO DIN5835
Parametre produktu
Prevedenie exteriéru
| Rozmery - výška: | 82 cm |
| Rozmery - šírka: | 59.8 cm |
| Rozmery - hĺbka: | 57 cm |
| Umiestnenie ovládacich prvkov: | Vo vnútri |
Prevedenie interiéru
| Kapacita umývania: | 12 súprav |
| Priestor pre príbor: | Košík na príbor |
Sušenie a programy
| Počet programov: | 8 |
| Teploty: | 6 teplôt (35-70°C) |
| ECO program (teploty): | Áno |
| Auto program (teploty): | Áno |
| Funkcia pre tablety 3v1: | nie |
| Intenzívny progam (teploty): | Áno |
| Express program (teploty): | Áno |
| Programy umývania: |
mini 30 jemný baby protect |
| Studený predoplach: | áno |
Spotreba a účinnosť
| Spotreba vody: | 13litrov |
| Spotreba energie: | 1.04 kWh |
| Energetická trieda: | A+ |
| Hlučnosť: | 46 dB |
Funkcie
| Aquastop Systém: | áno |
| Aquasafe Systém: | nie |
| Indikátor soli: | nie |
| Funkcie: |
Polovičné množstvo riadu Sklopné držiaky tanierov v dolnom koši Nakupujte na www.tpd.sk 3 výškové úrovne striekania vody |
| Odložený štart: | áno |
Tento produkt nájdete aj v častiach:
Blog
Ako si vybrať správny vysokotlakový čistič.
Čítať článok
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.
Blog
Predstavujeme Garmin Venu X1
Čítať článok
Venu X1 spája štýlový dizajn s pokročilými funkciami pre zdravie, tréning a každodenný život.






Splátková kalkulačka Homecredit