BEKO DIN5834 - Umývačka riadu zabudovateľná
Pr. č.: 16839
Ukončený predaj
Vyber si podobný produkt z kategórie:
Zabudovateľné umývačky riadu
Popis produktu BEKO DIN5834
Parametre produktu
Prevedenie exteriéru
| Rozmery - výška: | 82 cm |
| Rozmery - šírka: | 60 cm |
| Rozmery - hĺbka: | 57 cm |
| Umiestnenie ovládacich prvkov: | Vo vnútri |
Prevedenie interiéru
| Kapacita umývania: | 13 súprav |
| Počet umývacích ramien: | 3 |
Sušenie a programy
| Počet programov: | 8 |
| ECO program (teploty): | Eco 50°C |
| Auto program (teploty): | Auto 40-65°C |
| Funkcia pre tablety 3v1: | áno |
| Intenzívny progam (teploty): | Intenzívne 70°C |
| Express program (teploty): |
Mini 30 min Quick & clean 58 min |
| Programy umývania: |
Jemné 40°C Baby protect |
| Studený predoplach: | áno |
Spotreba a účinnosť
| Spotreba vody: | 10litrov |
| Spotreba energie: | 0.93 kWh |
| Energetická trieda: | A++ |
| Hlučnosť: | 44 dB |
Funkcie
| Aquastop Systém: | áno |
| Aquasafe Systém: | nie |
| Indikátor leštiaceho prostriedku: | Svetelný |
| Indikátor soli: | áno |
| Funkcie: |
Turbo sušenie Polovičná náplň BabyProtect: Spoločnosť Beko vyvinula pre práčky, sušičky bielizne a umývačky riadu špeciálny program Beko BabyProtect. Tento program v práčkach zaistí dokonalé vypranie bielizne nielen pre deti či alergikov, ale pre celú rodinu. Vyššia teplota zlikviduje všetky baktérie. Intenzívne plákanie dokonale odstráni zbytky pracích prostriedkov či aviváže. Špeciálne senzory, snímajúce teplotu a vlhkosť v sušičke, potom pomôžu k dosiahnutiu dokonalého výsledku sušenia bielizne. V umývačkách riadu, je vďaka prepojeniu intenzívneho umývania a oplachovania riadu horúcou vodou zaistená dokonalá hygiena pre detské príbory či kojenecké fľašky. Tento program získal certifikát inštitútu LGA, ktorý potvrdzuje 99,99% úroveň sterilizácie. |
| Odložený štart: | áno |
Tento produkt nájdete aj v častiach:
Blog
Ako si vybrať správny vysokotlakový čistič.
Čítať článok
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.
Blog
Predstavujeme Garmin Venu X1
Čítať článok
Venu X1 spája štýlový dizajn s pokročilými funkciami pre zdravie, tréning a každodenný život.






Splátková kalkulačka Homecredit