BEKO CWB9730X nerez - Odsávač pár komínový
Pr. č.: 16669
Popis produktu BEKO CWB9730X nerez
Parametre produktu
Prevedenie
| Prevedenie: | Komínové |
| Vyhotovenie: | Pevné |
| Možnosti vývodu vzduchu: | Recirkulácia cez filter, Do komína |
| Ovládanie : | Dotykové |
| Rozmery - výška: | 56 cm |
| Rozmery - šírka: | 90 cm |
| Rozmery - hĺbka: | 49 cm |
| Farba: | Nerez |
Odsávanie
| Vývody vzduchu: | Horný |
| Max. výkon odsávania : | 703 m³/hod. |
| Hlučnosť : | 56 dB |
Filtrácia
| Počet tukových filtrov: | 2 |
| Počet uhlíkových filtrov: | 2 (nie je súčasťou balenia) |
| Typ uhlíkového filtra : | UF 8 |
Motory
| Počet motorov: | 1 |
Osvetlenie
| Počet svetiel: | 2 |
| Typ osvetlenia : | halogénové |
Ďalšie parametre
| Ďalšie parametre: |
Automatické vypnutie Klapka |
Blog
Navigačné schopnosti robotických kosačiek Ecovacs
Čítať článok
Inteligentné robotické kosačky Ecovacs sa navigujú a kosia bez potreby inštalácie obvodových káblov. Zabudnite na zložitú, finančne nákladnú a dlhotrvajúcu inštaláciu. Robotická kosačka je pripravená už za pár minút. Inteligentné plánovanie kosenia, vyhýbanie sa prekážkam či zakázané zóny sú pri robotických kosačkách Ecovacs samozrejmosťou.
Blog
Ako si vybrať správny vysokotlakový čistič.
Čítať článok
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.






Splátková kalkulačka Homecredit