BEKO BU1153N - Chladnička jednodverová zabudovateľná
Popis produktu BEKO BU1153N
Vstavaná jednodverová chladnička Beko BU 1153 N sa skvele hodí do každého kuchynského priestoru, či už doma alebo napr. na chate či chalupe. Chladiaca časť disponuje s objemom 92 litrov a a jej vnútornú výbavu tvoria 2 sklenené police, 1 úložný priestor pod dolnou policou a 2 dverové poličky. Vo vrchnej časti je umiestnená mraziaca časť s objemom 15 litrov. Mraziaca kapacita dosahuje 2,5 kg/24hod. a akumulačná doba počas výpadku prúdu je 8 hodín.
Parametre produktu
Základné informácie
| Využiteľný objem chladničky: | 92litrov |
| Využiteľný objem mrazničky: | 15litrov |
| Počet termostatov: | 1 |
| Rozmery – šírka: | 595 mm |
| Rozmery – hĺbka: | 545 mm |
| Maximálna hladina hlučnosti: | 37 dB |
| Využiteľný objem chladničky: | 40-100 |
| Využiteľný objem výparníka: | menej ako 20 |
| Celkový využiteľný objem: | 107litrov |
| Rozmery – výška: | 820 mm |
Chladnička
| Typ termostatu chladničky: | Mechanický |
| Nulová zóna: | nie |
| Polička na fľaše: | nie |
| Počet políc: | 3 |
| Typ políc: | Sklenené |
| Počet priečinkov vo dverách: | 2 |
Vyhotovenie exteriéru
| Displej: | Nie |
| Vymeniteľné otváranie dverí: | áno |
| Ukazovateľ teploty: | Nie |
Funkcie
| Ručné odmrazovanie mraziacej časti: | áno |
| Automatické odmrazovanie chladiacej časti: | nie |
| Beznámrazový chladiaci systém: | nie |
| Antibakteriálna ochrana: | nie |
| Funkcia Super chladenia: | nie |
| Funkcia Super mrazenia: | nie |
Parametre
| Výparník: | Áno |
Výparník
| Zmrazovacia kapacita: | 2.5 kg / 24 hod. |
| Typ termostatu výparníka: | Bez termostatu |
Napájanie
| Energetická trieda: | F |
| Spotreba energie (kWh/annum): | 181 kWh |
| Odolnosť pri výpadku elektrickej energie: | 8 hod. |
Inteligentné robotické kosačky Ecovacs sa navigujú a kosia bez potreby inštalácie obvodových káblov. Zabudnite na zložitú, finančne nákladnú a dlhotrvajúcu inštaláciu. Robotická kosačka je pripravená už za pár minút. Inteligentné plánovanie kosenia, vyhýbanie sa prekážkam či zakázané zóny sú pri robotických kosačkách Ecovacs samozrejmosťou.
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.






Splátková kalkulačka Homecredit