BEKO BU1153HCN - Jednodverová chladnička zabudovateľná
Popis produktu BEKO BU1153HCN
Pre kľudnú domácnosť
Extra tiché chladničky sú ideálne do domácností, kde kuchyňa je spojená s obývačkou. Už nikdy nebudete počuť hlasné bzučanie chladničky a nebude vás rušiť pri relaxovaní.
Mraznička bez boja s ľadom
MinFrost® chladenie obmedzuje tvorbu námrazy v mrazničke, čo má za výsledok nižšiu spotrebu a hlavne koniec častého odmrazovania.
Otočíte dvere a prispôsobíte kuchyni
U chladničiek Beko môžete otočiť smer otvárania dverí jednoduchým prehodením pántov. Chladnička sa tak dá kedykoľvek prispôsobiť inému umiestneniu.
Úsporné a jasné osvetlenie
LED osvetlenie má na rozdiel od klasickej žiarovky jasnejšiu farbu svetla, ale aj nižšiu spotrebu energie, pretože sa nezahrieva.
Parametre produktu
Základné informácie
| Využiteľný objem chladničky: | 92litrov |
| Využiteľný objem mrazničky: | 15litrov |
| Počet termostatov: | 1 |
| Rozmery – šírka: | 595 mm |
| Rozmery – hĺbka: | 545 mm |
| Maximálna hladina hlučnosti: | 37 dB |
| Využiteľný objem chladničky: | 40-100 |
| Využiteľný objem výparníka: | menej ako 20 |
| Celkový využiteľný objem: | 107litrov |
| Rozmery – výška: | 818 mm |
Chladnička
| Typ termostatu chladničky: | Mechanický |
| Nulová zóna: | nie |
| Polička na fľaše: | nie |
| Počet políc: | 2 |
| Typ políc: | Sklenené |
| Počet priečinkov vo dverách: | 2 |
Vyhotovenie exteriéru
| Vymeniteľné otváranie dverí: | áno |
| Ukazovateľ teploty: | Nie |
Funkcie
| Ručné odmrazovanie mraziacej časti: | áno |
| Automatické odmrazovanie chladiacej časti: | áno |
| Beznámrazový chladiaci systém: | nie |
Parametre
| Výparník: | Áno |
Výparník
| Zmrazovacia kapacita: | 2.5 kg / 24 hod. |
Napájanie
| Energetická trieda: | F |
| Spotreba energie (kWh/annum): | 181 kWh |
| Odolnosť pri výpadku elektrickej energie: | 8 hod. |
Inteligentné robotické kosačky Ecovacs sa navigujú a kosia bez potreby inštalácie obvodových káblov. Zabudnite na zložitú, finančne nákladnú a dlhotrvajúcu inštaláciu. Robotická kosačka je pripravená už za pár minút. Inteligentné plánovanie kosenia, vyhýbanie sa prekážkam či zakázané zóny sú pri robotických kosačkách Ecovacs samozrejmosťou.
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.






Splátková kalkulačka Homecredit