BEKO BSSA200M3S - Jednodverová chladnička
Popis produktu BEKO BSSA200M3S
Beko BSSA200M3S
Jednodverová chladnička Beko BSSA200M3S s mraziacim boxom poskytne dostatok miesta pre uskladnenie všetkých vašich potravín. Chladiaca časť disponuje objemom 156 litrov a maraziaci box 19 litrov. Vo vnútri chladničky máte k dispozíci 4 sklenené police pre uloženie potravín. Plastovú zásuvku zase využijete na uloženie zeleniny alebo ovocia. Vo dverách chladničky sú rovnako 4 menšie poličky. Chladnička je zaradená do energetickej triedy A++, čim znižuje náklady na prevádzku a je šetrnejšia k životnému prostrediu. S ročnou spotrebou len 166 kWh budú vaše náklady ešte nižšie.
Aby ste videli, kde sú dobroty
S LED osvetlením máte nielen prehľad čo je v každej poličke, ale na rozdiel od klasickej žiarovky taktiež prispieva k zníženiu spotreby elektriny, pretože nehreje.
Parametre produktu
Základné informácie
| Využiteľný objem chladničky: | 156litrov |
| Využiteľný objem mrazničky: | 19litrov |
| Rozmery – šírka: | 540 mm |
| Rozmery – hĺbka: | 600 mm |
| Maximálna hladina hlučnosti: | 39 dB |
| Využiteľný objem chladničky: | 100-200 |
| Celkový využiteľný objem: | 175litrov |
| Rozmery – výška: | 1210 mm |
Chladnička
| Nulová zóna: | nie |
| Polička na fľaše: | nie |
| Počet zásuviek na zeleninu a ovocie: | 1 |
| Počet políc: | 3 |
| Typ políc: | Sklenené |
| Počet priečinkov vo dverách: | 4 |
Vyhotovenie exteriéru
| Displej: | nie |
Funkcie
| Beznámrazový chladiaci systém: | nie |
| Funkcia Super chladenia: | nie |
| Funkcia Super mrazenia: | nie |
Výparník
| Zmrazovacia kapacita: | 2 kg / 24 hod. |
Napájanie
| Energetická trieda: | A++ |
Inteligentné robotické kosačky Ecovacs sa navigujú a kosia bez potreby inštalácie obvodových káblov. Zabudnite na zložitú, finančne nákladnú a dlhotrvajúcu inštaláciu. Robotická kosačka je pripravená už za pár minút. Inteligentné plánovanie kosenia, vyhýbanie sa prekážkam či zakázané zóny sú pri robotických kosačkách Ecovacs samozrejmosťou.
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.






Splátková kalkulačka Homecredit