BEKO BLSA210M3S - Jednodverová chladnička
Popis produktu BEKO BLSA210M3S
Beko BLSA210M3S
Jednodverová chladnička Beko BLSA210M3S s celkovým objemom 198 litrov poskytne dostatok miesta pre uskladnenie všetkých vašich potravín. Vo vnútri chladničky máte k dispozíci 5 sklenených políc pre uloženie potravín. Plastovú zásuvku zase využijete na uloženie zeleniny alebo ovocia. Vo dverách chladničky sú rovnako 4 menšie poličky. Chladnička je zaradená do energetickej triedy A++, čim znižuje náklady na prevádzku a je šetrnejšia k životnému prostrediu. S ročnou spotrebou len 119 kWh budú vaše náklady ešte nižšie.
Vhodná aj na chatu
Jednodverová chladnička Beko BLSA210M3S má jednoduché prevedenie v bielej farbe, ktoré sa dokonale hodí aj do vašej kuchyne. Vďaka jej rozmerom ju môžete mať doma alebo aj na chate. Práve táto chladnička skvele poslúži pre krátkodobejšie uskladnenie potravín aj počas rekreačného pobytu. S výškou 121 centimetrov ju umiestnite aj do menších miestností.
Antibakteriálne tesnenie
Tesnenia vo dverách chladničiek je obvykle veľmi náročné udržiavať v čistote, a tak sa stáva ideálnym prostredím pre šírenie baktérií. Chladnička Beko obohatila tesnenie o antibakteriálne látky, ktoré tesnenie udržujú bez choroboplodných zárodkov a tieto látky tiež vytvárajú antibakteriálnu bariéru a tá chráni vnútrajšok chladničky od nežiaducich mikroorganizmov. Prostredie chladničky tak bude pre vaše potraviny klinicky nezávadné.
Vnútorné LED osvetlenie
Vždy aktuálny prehľad o stave zásob v chladničke budete mať vďaka praktickému vnútornému LED osvetleniu. Toto svetlo je oveľa účinnejšie a poskytuje viac prirodzeného svetla v porovnaní s klasickým osvetlením. Obľúbite si ho hlavne pri večerných návštevách chladničky a tiež predstavuje krok v pred k zlepšeniu nízkospotrebovej prevádzky.
Parametre produktu
Základné informácie
| Využiteľný objem chladničky: | 198litrov |
| Počet termostatov: | 1 |
| Rozmery – šírka: | 540 mm |
| Rozmery – hĺbka: | 545 mm |
| Maximálna hladina hlučnosti: | 39 dB |
| Využiteľný objem chladničky: | 100-200 |
| Celkový využiteľný objem: | 198litrov |
| Rozmery – výška: | 1215 mm |
Chladnička
| Počet zásuviek na zeleninu a ovocie: | 1 |
| Počet políc: | 4 |
| Typ políc: | Sklenené |
| Počet priečinkov vo dverách: | 4 |
Vyhotovenie exteriéru
| Vymeniteľné otváranie dverí: | áno |
Napájanie
| Energetická trieda: | A++ |
Inteligentné robotické kosačky Ecovacs sa navigujú a kosia bez potreby inštalácie obvodových káblov. Zabudnite na zložitú, finančne nákladnú a dlhotrvajúcu inštaláciu. Robotická kosačka je pripravená už za pár minút. Inteligentné plánovanie kosenia, vyhýbanie sa prekážkam či zakázané zóny sú pri robotických kosačkách Ecovacs samozrejmosťou.
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.






Splátková kalkulačka Homecredit