BEKO BCSA285K3SN - Chladnička kombinovaná zabudovateľná
Popis produktu BEKO BCSA285K3SN
Vstavaná kombinovaná chladnička Beko BCSA285K3SN v bielom prevedení. Chladnička má objem 193 litrov, mraznička má 78 litrov a je umiestnená v spodnej časti. Vnútorné vybavenie tvoria 4 sklenené police a priehľadná plastová zásuvka na skladovanie ovocia a zeleniny a 3 dverové priehradky + držiak na vajíčka. Priestor osvetľuje stropné LED svetlo. Mrazák tvoria 3 plastové zásuvky pre skladovanie potravín. Jeho mraziaca kapacita je 3,6 kg/ 24 hodín a akumulačná doba pri výpadku prúdu dosahuje až 13 hodín. Disponuje technológiu MinFrost a možnosťou otočenia dverí. Maximálna hlučnosť je 37 dB. Klimatická trieda SN-ST. Rozmery (VxŠxH): 177,5 x 54 x 54,5 cm.
Parametre produktu
Základné informácie
| Rozmery – výška: | 1775 mm |
| Rozmery – šírka: | 540 mm |
| Rozmery – hĺbka: | 545 mm |
| Maximálna hladina hlučnosti: | 37 dB |
Chladnička
| Nulová zóna: | nie |
| Polička na fľaše: | nie |
| Počet zásuviek na zeleninu a ovocie: | 1 |
| Počet políc: | 4 |
| Typ políc: | Sklenené |
| Počet priečinkov vo dverách: | 3 |
Mraznička
| Zmrazovacia kapacita: | 3.6 kg / 24 hod. |
| Počet šuplíkov: | 3 |
Vyhotovenie exteriéru
| Počet dverí: | 2 |
| Vymeniteľné otváranie dverí: | áno |
| Ukazovateľ teploty: | Nie |
Funkcie
| Ručné odmrazovanie mraziacej časti: | áno |
| Automatické odmrazovanie chladiacej časti: | nie |
| Antibakteriálna ochrana: | nie |
| Funkcia Super chladenia: | nie |
| Funkcia Super mrazenia: | nie |
| Beznámrazový chladiaci systém: | nie |
Napájanie
| Energetická trieda: | F |
| Spotreba energie (kWh/annum): | 281 kWh |
| Odolnosť pri výpadku elektrickej energie: | 13 hod. |
Inteligentné robotické kosačky Ecovacs sa navigujú a kosia bez potreby inštalácie obvodových káblov. Zabudnite na zložitú, finančne nákladnú a dlhotrvajúcu inštaláciu. Robotická kosačka je pripravená už za pár minút. Inteligentné plánovanie kosenia, vyhýbanie sa prekážkam či zakázané zóny sú pri robotických kosačkách Ecovacs samozrejmosťou.
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.






Splátková kalkulačka Homecredit