BEKO BCHA275E3S - Kombinovaná chladnička
Pr. č.: 140427
Ukončený predaj
Vyber si podobný produkt z kategórie:
Zabudovateľné kombinované chladničky
Popis produktu BEKO BCHA275E3S
Parametre produktu
Základné informácie
| Rozmery – výška: | 1781 mm |
| Rozmery – šírka: | 540 mm |
| Rozmery – hĺbka: | 545 mm |
| Maximálna hladina hlučnosti: | 40 dB |
Chladnička
| Nulová zóna: | áno |
| Polička na fľaše: | nie |
| Počet zásuviek na zeleninu a ovocie: | 1 |
| Počet políc: | 4 |
| Typ políc: | Sklenené |
| Počet priečinkov vo dverách: | 4 |
Mraznička
| Zmrazovacia kapacita: | 4 kg / 24 hod. |
| Počet šuplíkov: | 3 |
Vyhotovenie exteriéru
| Počet dverí: | 2 |
| Vymeniteľné otváranie dverí: | áno |
Funkcie
| Automatické odmrazovanie chladiacej časti: | áno |
| Beznámrazový chladiaci systém: | áno |
Napájanie
| Energetická trieda: | A++ |
| Odolnosť pri výpadku elektrickej energie: | 13 hod. |
Tento produkt nájdete aj v častiach:
Blog
Ako si vybrať správny vysokotlakový čistič.
Čítať článok
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.
Blog
Predstavujeme Garmin Venu X1
Čítať článok
Venu X1 spája štýlový dizajn s pokročilými funkciami pre zdravie, tréning a každodenný život.






Splátková kalkulačka Homecredit