Asus ZenPad Z300CL-1B016A Biela - 10" Tablet
Popis produktu Asus ZenPad Z300CL-1B016A Biela
Kvalitný obraz na 10 - palcovom IPS displeji
Na displeji tabletu ASUS ZenPad 10
Z300CL-1B016A s veľkosťou uhlopriečky 10 palcov si vychutnáte kvalitný zobrazovanie obsahu s rozlíšením 1280 x 800 pixelov. Vďaka ASUS VisualMaster, ktorá kombinuje vizuálne technológie je zabezpečená optimalizácia všetkých aspektov displeja. Vylepšený je kontrast, ostrosť, farba, jas i čírosť. Výsledkom je nádherný realistický zážitok zo sledovania. Inteligentné vylepšenie kontrastu optimalizuje každý pixel v obrázku a prináša skutočnú krásu. Optimalizácia ostrosti dramaticky zvyšuje kvalitu detailov a vytvára ostrejšie zobrazovanie.
Kvalitný zvuk
Aj na vašich cestách si môžete vychutnať sledovanie obľúbených filmov alebo si cestu spríjemniť hudbou, ktorú máte radi. Vďaka DTS-HD Premium Sound a technológii SonicMaster je reprodukovaný bohatý a kvalitný zvuk, ktorý vás ešte viac vtiahne do deja alebo sa postará o príjemnejšie tóny obľúbených skladieb. ASUS Audio Dock zasa kombinuje stereo reproduktory Bluetooth a pohodlnú klávesnicu, čo vám prinesie ešte viac možností zábavy a jednoduchšie ovládanie.

Možnosti zábavy
Tablet ASUS ZenPad 10
Z300CL-1B016A je vybavený dvoma kamerami. Predná kamera ponúka 2 MP rozlíšenie a s jej pomocou môžete zachytiť originálne selfies alebo ostať v kontakte s vašimi známymi prostredníctvom videohovorov. Zadný fotoaparát s rozlíšením 5 MP vám zasa umožní zachytiť neopakovateľné momenty ako fotografie alebo videá. Pre vaše dáta je k dispozícii 16 GB úložisko, ktoré je možné rozšíriť pomocou microSD karty. Zabaviť sa môžete aj pomocou bezdrôtových pripojení Wi-Fi 802.11 b/g/n a Bluetooth 4.0.

Dizajn, inšpirovaný Zen filozofiou
Dizajn tabletu je inšpirovaný filozofiou Zen, vďaka čomu pôsobí krásne a čisto. Jeho hrany sú jemne zaoblené a hmotnosť nízka, čo z neho robí ideálneho spoločníka na vaše cesty. Ľahko sa prenáša a pohodlne ovláda. Či už chcete zariadenie používať na prácu alebo zábavu, určite oceníte jeho praktické a moderné prevedenie, ako aj množstvo funkcií, ktoré ponúka. Zvonka alebo z vnútra, tablet vás príjemne prekvapí a poskytne všetko, čo budete potrebovať.

Parametre produktu
Všeobecné informácie
| Operačný systém: | Android 5.0 (Lollipop) |
| Farba: | Biela |
| Hmotnosť: | 510 g |
| Rozmery (VxŠxH): | 251,6 x 172 x 7,9 mm |
Displej
| Uhlopriečka: | 10,1" |
| Rozlíšenie displeja: | WXGA (1280×800) |
| Typ dotykového displeja: | IPS LED |
Technicné parametre
| Procesor: | Intel® Atom™ Processor Z3560 (2M Cache, up to 1.83 GHz) |
| Počet jadier procesora: | Štvorjadrový |
| Grafika: | IMG PowerVR Series 6 - G6430 |
| Veľkosť pamäte RAM: | 2 GB |
| Kapacita úložného priestoru: | 16 GB |
| Maximálna kapacita pamäťovej karty: | 64 GB |
| Podpora pamäťovej karty: | microSD |
Kamera
| Predná kamera: | 2Mpx |
| Zadná kamera: | 5Mpx |
Senzory
| Senzory: | G senzor, E-compass, Hall senzor, Ambient Light Sensor |
Rozhrania, konektory, pripojiteľnosť
| Podpora mobilnej siete: | 4G/3G |
| GPS: | áno |
| Podpora WiFi: | áno |
| Podpora Bluetooth: | áno |
| Konektivita: | micro USB |
| Zvukový výstup: | 3,5 mm Jack Combo slúchadlá/mikrofón |
Batéria
| Výdrž batérie: | 9 hod. |
| Kapacita betérie: | 4890 mAh |
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.
Venu X1 spája štýlový dizajn s pokročilými funkciami pre zdravie, tréning a každodenný život.







Splátková kalkulačka Homecredit