Asus Zenbook UX303-R5127 - 13,3" Notebook
Pr. č.: 17425
PN: UX303LA-R5127H
Popis produktu Asus Zenbook UX303-R5127
Parametre produktu
Všeobecné informácie
| Typ zariadenia: | Multimediálny |
| Platforma: | Windows |
| Operačný systém: | Windows 8.1 64-bit |
| Farba (označenie výrobcu): | SMOKY BROWN |
| Materiál: | Kov |
| Hmotnosť: | 1.45 kg |
| Rozmery (ŠxHxV): | 323 x 223 x 19,0 mm |
Displej
| Dotykový: | nie |
| Uhlopriečka: | 13.3" |
| Rozlíšenie displeja: | HD+ (1600x900) |
| Typ displeja: | TN LED |
| Povrch displeja: | Matný |
Procesor
| Výrobca: | Intel® |
| Modelová rada: | Core™ i3 |
| Model: | 4030U |
| Počet jadier procesora: | 2 |
| Frekvencia: | 1.9 GHz |
| Pamäť Cache L2: | 3 MB |
| Spotreba udávaná výrobcom: | 15 W |
| podpora 4K videa: | nie |
| intel vPro: | nie |
Operačná pamäť RAM
| Typ pamäte: | DDR3 |
| Frekvencia pamäte RAM: | 1600 MHz |
Úložný priestor
| Typ úložného zariadenia: | HDD |
| Kapacita úložného zariadenia: | 1 TB |
| Otáčky pevného disku: | 5400 ot./min. |
Grafická karta
| Integrovaná grafická karta: | nie |
Rozhrania, konektory, pripojiteľnosť
| Grafické výstupy: | HDMI, mini DisplayPort |
| Zvukové vstupy a výstupy: | 3,5 mm Jack Combo slúchadlá/mikrofón |
| Optická mechanika: | nie |
| Počet USB 3.0 portov: | 3 |
| Počet USB 2.0 portov: | 3 |
| Čítačka pamäťových kariet: | áno |
| WiFi: | nie |
| Bluetooth: | áno |
Multimédiá
| Vstavaná web kamera: | 720p HD |
| Vstavaný mikrofón: | áno |
| Vstavané reproduktory: | áno |
Bezpečnosť
| Zabezpečenie odtlačkom prsta: | nie |
| Prihlásenie rozpoznaním tváre: | nie |
| Ochrana pevného disku užívateľským heslom: | nie |
Batéria
| Batéria: | 3-článková |
Ďalšie parametre
| Dodávané príslušenstvo: | Napájací adaptér |
Tento produkt nájdete aj v častiach:
Blog
Ako si vybrať správny vysokotlakový čistič.
Čítať článok
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.
Blog
Predstavujeme Garmin Venu X1
Čítať článok
Venu X1 spája štýlový dizajn s pokročilými funkciami pre zdravie, tréning a každodenný život.








Splátková kalkulačka Homecredit