Asus Zenbook Pro UX580GD - 15,6" Notebook Premium
Popis produktu Asus Zenbook Pro UX580GD
Asus ZenBook Pro 15 UX580GD-BN033R, tmavo modrý
Novinka - rýchlejší a sofistikovanejší Asus ZenBook Pro 15 s množstvom vylepšení a noviniek. Jedinečnosť na trhu. Inšpiratívny vzhľad
So svojim telom z pevného kovu je tenký a ľahký ZenBook Pro 15 majstrovským dielom dizajnu a inžinierstva. Jeho elegantný vzhľad a sofistikovaná povrchová úprava naznačujú úžasnou silu vo vnútri bez toho, aby bolo treba na ňu výraznejšie upozorňovať. Použite ZenBook Pro 15 pre vašu inšpiráciu.
Interaktívny displej v kombinácií s TouchPadom
Asus ZenBook 15 Pro prináša novinku na trhu: ScreenPad -> úplne nový a vzrušujúci spôsob práce s notebookom. Je to interaktívny displej s užitočnými funkciami, ktoré sa inteligentne prispôsobia tak, aby zodpovedali všetkému, čo robíte, čo zjednodušuje a zrýchľuje multitasking a jednoduchšie s ním dokončíte všetky vaše úlohy. Pri prepínaní aplikácií môže automaticky meniť svoju funkčnosť a vy môžete vytvoriť vlastné skratky tak, ako vám bude najlepšie vyhovovať. Môžete tiež rozšíriť plochu Windows na ScreenPad™!

Režim rozšírenia obrazovky s novým ScreenPad
V režime Screen Extender sa ScreenPad™ prepne na výkonného partnera pre multitasking. Môžete rozšíriť obrazovku notebooku na displej ScreenPad™, čo vám umožňuje dve zobrazenia na jednom zariadení. Použite ho, aby ste sledovali vaše sociálne médiá alebo e-mail, alebo ako praktickú obrazovka náhľadu – možnosti sú nekonečné!

Nezastaviteľný výpočtový výkon
ZenBook Pro 15 je k dispozícii s 6-jadrovým procesorom 8. generácie Intel® Core™ i7, ktorý je prvým mobilným procesorom Intel so 6 jadrami a 12 vláknami, ktorý prekonáva výkon predchádzajúcej generácie pre neuveriteľne plynulý multitasking s citlivou odozvou. Tento úžasný procesor privádza mobilné výpočtové systémy na novú úroveň, čo vám poskytne výkon pre akúkoľvek vašu požiadavku.

Grafika hernej úrovne
ZenBook Pro 15 využíva najnovšie grafické karty nVidia GeForce GTX 1050 pre grafický výkon, ktoré sú takmer dvakrát tak rýchlejšie oproti GeForce GTX 950M. Toto grafické monštrum kompatibilné s DirectX 12 prináša všetok výkon, ktorý potrebujete aj pre tie najnáročnejšie úlohy, ako je 3D rendering alebo prehrávanie videa 4K UHD a bezchybné hranie hier. Či už ste dizajnér, vývojár alebo hráč, so ZenBook Pro 15 si môžete vždy vychutnávať ten najlepší grafický výkon.

Chladnejší než kedykoľvek predtým
Čokoľvek robíte, ZenBook Pro 15 zostane vždy ľadovo chladný. Jeho vysoko účinný chladiaci systém s dvomi ventilátormi obsahuje tri tepelné trubice a moderné chladenie zabezpečuje maximálny výkon kdekoľvek a kedykoľvek.
Parametre produktu
Všeobecné informácie
| Typ zariadenia: | Multimediálny, Business |
| Platforma: | Windows |
| Operačný systém: | Windows 10 Home 64-bit |
| Farba: | Čierna |
| Materiál: | Kov |
| Hmotnosť: | 1.88 kg |
| Rozmery (ŠxHxV): | 36,5 x 24,1 s 1,89 mm |
Displej
| Uhlopriečka: | 15.6" |
| Rozlíšenie displeja: | FHD (1920x1080) |
| Typ displeja: | IPS LED |
| Povrch displeja: | Antireflexný |
Procesor
| Výrobca: | Intel® |
| Modelová rada: | Core™ i7 |
| Model: | 8750H |
| Počet jadier procesora: | 6 |
| Frekvencia: | 2.2 GHz |
| Boost frekvencia: | 4.1 GHz |
| Pamäť Cache L2: | 9 MB |
| Integrovaná grafická karta: | HD Graphics 630 |
Operačná pamäť RAM
| Typ pamäte: | DDR4 |
| Veľkosť pamäte RAM: | 16 GB |
| Frekvencia pamäte RAM: | 2400 MHz |
Úložný priestor
| Typ úložného zariadenia: | SSD |
| Kapacita úložného zariadenia: | 512 GB |
Grafická karta
| Integrovaná grafická karta: | áno |
| Výrobca: | NVIDIA |
| Model grafickej karty: | GeForce GTX 1050 |
| Veľkosť pamäte GPU: | 4 GB |
Rozhrania, konektory, pripojiteľnosť
| Grafické výstupy: | HDMI |
| Zvukové vstupy a výstupy: | 3,5 mm Jack Combo slúchadlá/mikrofón |
| Optická mechanika: | nie |
| Počet USB Typ C portov: | 2 |
| Počet USB 3.0 portov: | 2 |
| Čítačka pamäťových kariet: | áno |
| WiFi: | áno |
| Bluetooth: | áno |
Multimédiá
| Vstavaná web kamera: | áno |
| Vstavaný mikrofón: | áno |
| Vstavané reproduktory: | áno |
Klávesnica a ovládanie
| Rozloženie klávesnice: | SK/ CZ |
Batéria
| Batéria: | 8-článková |
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.
Venu X1 spája štýlový dizajn s pokročilými funkciami pre zdravie, tréning a každodenný život.







Splátková kalkulačka Homecredit