Asus Zenbook DUO UX8406CA-OLED088W - Notebook
Pr. č.: 230757
PN: UX8406CA-OLED088W
Čo je ASUS Perfektná záruka ?
ASUS Perfektná záruka poskytuje dodatočnú ochranu tvojho ASUS zariadenia pred nehodami.
Po registrácii zariadenia bez akýchkoľvek ďalších poplatkov, získaš pokoj na duši nad rámec štandardnej záruky
Darček zdarma
Asus Perfektná záruka
Externá DVD/CD pre Notebooky bez ODD
Predĺžená záruka
Poistenie proti poškodeniu a odcudzeniu
Výhodný set 3ks úsporných LED žiaroviek
Dostupnosť
V 1 predajni skladom už dnes, 01.04. u teba
Pripravenie tovaru pre nákup v predajni (rezervácia):
Doručenie kuriérom 01.04. na doručovacej adrese
Doprava
Možnosti dopravy
Typ dopravy pre daný produkt: Express malý balík
Možnosti dopravy:
- Nákup v predajni za 1,00 €
- Packeta za 0,00 €
- Expresné doručenie SPS za 0,00 €
- Doručujeme aj do Česka a pohraničných oblastí Maďarska
- Viac informácií a dopravné podmienky
Dokúp si aj:
Výhodný set 3ks úsporných LED žiaroviek už od 9,90 €
Po vložení tovaru do košíka si môžeš kúpiť aj:
Externá DVD/CD pre Notebooky bez ODD
- Externá DVD/CD mechanika k notebooku (37,59 €)
Predĺžená záruka
- Predĺžená záruka o 1 rok (191,48 €)
- Predĺžená záruka o 2 roky (287,22 €)
- Predĺžená záruka o 3 roky (382,96 €)
Poistenie proti poškodeniu a odcudzeniu
- Poškodenie 1 rok + Odcudzenie 1 rok (140,56 €)
- Poškodenie 2 roky + Odcudzenie 1 rok (267,87 €)
Výhodný set 3ks úsporných LED žiaroviek
- Výhodný set úsporných LED žiaroviek (9,90 €)
Popis produktu:
Displej: 14" 2,8K 2880x1800 px 120 Hz • Procesor: Intel® Core Ultra 7 255H až 5.1 GHz • Grafická karta: Intel • Pamäť RAM: DDR5 32 GB • Úložný priestor: SSD: 1 TB • Operačný systém: Windows 11 Home 64-bit • Dotykový: áno
-
Slovenská firma
od roku 1987 -
Vyzdvihnutie
v 3 predajniach -
Vrátenie do 14 dní
bez výhovoriek
Popis produktu Asus Zenbook DUO UX8406CA-OLED088W













Parametre produktu
Všeobecné informácie
| Typ zariadenia: | Multimediálny, Business, Konvertibilný |
| Gaming: | nie |
| Platforma: | Windows |
| Operačný systém: | Windows 11 Home 64-bit |
| Farba: | Tmavosivá |
| Materiál: | Hliník a horčík |
| Hmotnosť: | 1.65 kg |
| Rozmery (ŠxHxV): | 313,5 x 217,9 x 14,6 mm |
Displej
| Dotykový: | áno |
| Uhlopriečka: | 14" |
| Rozlíšenie displeja: | 2,8K 2880x1800 px |
| Typ displeja: | OLED |
| Povrch displeja: | Lesklý |
| Obnovovacia frekvencia displeja: | 120 Hz |
Procesor
| Výrobca: | Intel® |
| Modelová rada: | Core Ultra 7 |
| Model: | 255H |
| Počet jadier procesora: | 16 |
| Frekvencia: | 2 GHz |
| Boost frekvencia: | 5.1 GHz |
| Pamäť Cache L2: | 24 MB |
| podpora 4K videa: | áno |
| Integrovaná grafická karta: | Intel Arc graphics |
Operačná pamäť RAM
| Typ pamäte: | DDR5 |
| Veľkosť pamäte RAM: | 32 GB |
| Intel OPTANE: | nie |
Úložný priestor
| Typ úložného zariadenia: | SSD |
| Kapacita úložného zariadenia: | 1 TB |
Grafická karta
| Integrovaná grafická karta: | áno |
| VR ready: | nie |
| Výrobca: | Intel |
Rozhrania, konektory, pripojiteľnosť
| Grafické výstupy: | HDMI |
| Zvukové vstupy a výstupy: | 3,5 mm Jack Combo slúchadlá/mikrofón |
| Podpora mobilnej sieťe 3G: | nie |
| GPS: | nie |
| Optická mechanika: | nie |
| Thunderbolt port: | 2x |
| Počet USB 3.1 portov: | 1 |
| Čítačka pamäťových kariet: | nie |
| Drôtová sieť (RJ-45): | nie |
| WiFi: | áno |
| Bluetooth: | áno |
Multimédiá
| Vstavaná web kamera: | 1080p FHD |
| Vstavaný mikrofón: | áno |
| Vstavané reproduktory: | áno |
| Vstavaná zadná kamera: | nie |
Klávesnica a ovládanie
| Rozloženie klávesnice: | SK/ CZ |
Bezpečnosť
| TPM modul: | áno |
Ďalšie parametre
| Ďalšie parametre: |
Displej 2: •14" •FHD+ 1920x1200 px •Lesklý povrch •OLED technológia •Dotykový |
Tento produkt nájdete aj v častiach:
Blog
Ako si vybrať správny vysokotlakový čistič.
Čítať článok
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.
Blog
Predstavujeme Garmin Venu X1
Čítať článok
Venu X1 spája štýlový dizajn s pokročilými funkciami pre zdravie, tréning a každodenný život.








Splátková kalkulačka Homecredit