Asus X200MA-KX378B Biely - 11,6" Notebook
Pr. č.: 17448
PN: X200MA-KX378B
Popis produktu Asus X200MA-KX378B Biely
Parametre produktu
Všeobecné informácie
| Typ zariadenia: | Základný |
| Platforma: | Windows |
| Operačný systém: | Windows 8.1 64-bit with Bing |
| Farba: | Biela |
| Farba (označenie výrobcu): | Biela |
| Materiál: | Plast |
| Hmotnosť: | 1.2 kg |
| Rozmery (ŠxHxV): | 302 x 200 x 30,4 mm |
Displej
| Dotykový: | nie |
| Uhlopriečka: | 11.6" |
| Rozlíšenie displeja: | HD (1366x768) |
| Typ displeja: | TFT LED |
| Povrch displeja: | Lesklý |
Procesor
| Výrobca: | Intel® |
| Modelová rada: | Celeron |
| Model: | N2830 |
| Počet jadier procesora: | 2 |
| Frekvencia: | 2.16 GHz |
| Pamäť Cache L2: | 1 MB |
| Spotreba udávaná výrobcom: | 7.5 W |
| podpora 4K videa: | nie |
| intel vPro: | nie |
Operačná pamäť RAM
| Typ pamäte: | DDR3 |
| Veľkosť pamäte RAM: | 2 GB |
| Frekvencia pamäte RAM: | 1333 MHz |
| Počet osadených modulov: | 1 |
| Počet voľných slotov: | 1 |
Úložný priestor
| Typ úložného zariadenia: | HDD |
| Kapacita úložného zariadenia: | 500 GB |
| Otáčky pevného disku: | 5400 ot./min. |
Grafická karta
| Integrovaná grafická karta: | nie |
| Výrobca: | Intel |
| Model grafickej karty: | HD Graphics |
Rozhrania, konektory, pripojiteľnosť
| Grafické výstupy: | HDMI |
| Optická mechanika: | nie |
| Počet USB 3.0 portov: | 1 |
| Počet USB 2.0 portov: | 2 |
| Čítačka pamäťových kariet: | nie |
| Drôtová sieť (RJ-45): | Ethernet 10 / 100 |
| WiFi: | áno |
| Bluetooth: | áno |
Multimédiá
| Vstavaná web kamera: | 720p HD |
| Vstavaný mikrofón: | nie |
| Vstavané reproduktory: | nie |
Bezpečnosť
| Zabezpečenie odtlačkom prsta: | nie |
| Prihlásenie rozpoznaním tváre: | nie |
| Ochrana pevného disku užívateľským heslom: | nie |
Batéria
| Batéria: | 3-článková |
| Výdrž batérie: | 5 hod. |
Ďalšie parametre
| Dodávané príslušenstvo: | Napájací adaptér |
Tento produkt nájdete aj v častiach:
Blog
Navigačné schopnosti robotických kosačiek Ecovacs
Čítať článok
Inteligentné robotické kosačky Ecovacs sa navigujú a kosia bez potreby inštalácie obvodových káblov. Zabudnite na zložitú, finančne nákladnú a dlhotrvajúcu inštaláciu. Robotická kosačka je pripravená už za pár minút. Inteligentné plánovanie kosenia, vyhýbanie sa prekážkam či zakázané zóny sú pri robotických kosačkách Ecovacs samozrejmosťou.
Blog
Ako si vybrať správny vysokotlakový čistič.
Čítať článok
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.







Splátková kalkulačka Homecredit