Asus VX239H - 23" Monitor
Pr. č.: 12698
Popis produktu Asus VX239H
Parametre produktu
Displej
| Technológia panelu: | IPS |
| Uhlopriečka: | 23" |
| Rozlíšenie: | FHD (1920x1080) |
| Formát obrazovky: | 16:9 |
| Obnovovacia frekvencia: | 30 ~ 80 KHz (H) / 56 ~ 76 Hz (V) |
| Odozva: | 5 ms |
| Povrch: | Matný |
| Uhol pohľadu horizontálny / vertikálny: | 178 ° (H) / 178 ° (V) |
| Počet farieb displeja: | 16.7M |
| 3D zobrazenie: | Nie |
| Veľkosť bodu: | 0.265 mm |
| Dynamický kontrast: | 80000000 : 1 |
| Svietivosť: | 250 cd/m² |
| Naklopenie: | + 20 ° ~ -5 ° |
Multimédiá
| Vstavané reproduktory: | Dva |
| RMS výkon vstavaných reproduktorov: | 1 Watt na kanál |
Rozhrania, konektory, pripojiteľnosť
| Vstupy: | HDMI 2x, D-SUB (VGA) 1x |
| Slúchadlový výstup 3,5mm Jack: | 1x |
| Anténny vstup: | nie |
TV tuner
| TV tuner: | nie |
Všeobecné parametre
| Farba: | Čierna |
| Spotreba pri prevádzke: | 40 W |
| Spotreba v pohotovostnom režime: | 0.5 W |
| Hmotnosť s podstavcom: | 3.8 kg |
| Rozmery s podstavcom (VxŠxH): | 532,9 x 389,8 x 210,1 mm |
Tento produkt nájdete aj v častiach:
Blog
Ako si vybrať správny vysokotlakový čistič.
Čítať článok
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.
Blog
Predstavujeme Garmin Venu X1
Čítať článok
Venu X1 spája štýlový dizajn s pokročilými funkciami pre zdravie, tréning a každodenný život.







Splátková kalkulačka Homecredit