Asus VN289H - 28" Monitor
Popis produktu Asus VN289H
ASUS VN Series178° široký uhol zobrazeniaso supertenkým rámomNajlepší na prácu a zábavu vďaka panelu AMVA+ s rozlíšením Full HD 1080p a ultra širokým 178° uhlom zobrazenia |
![]() |
Vyskúšajte riešenia
|

Ohromujúci obraz pre prácu a hry
|

Technológia VividPixelpre najlepšiu kvalitu obrazuTechnológia ASUS VividPixel pomáha zlepšiť obrysy obrázkov a znižuje rušivé panely, čím zabezpečuje krištáľovo čisté a detailné zobrazenie. |

Funkcia MHL
|

Technológia inteligentného
|
Exkluzívna funkcia
|
Ocenený dizajnInžinieri spoločnosti ASUS navrhovali monitory série VN tak, aby maximálne vyhoveli používateľom. Preto ich vybavili supertenkým rámom a zadným krytom s nápaditým 3D vzorom. Táto séria vyhrala ocenenie Good Design Award 2012 v Japonsku a tiež ocenenie iF Design 2013 v Nemecku, čo je zárukou toho, že monitory série VN spĺňajú bez kompromisov tie najvyššie očakávania v rámci kvality, estetického dizajnu, technológie a použitia.
|

Parametre produktu
Displej
| Technológia panelu: | VA |
| Uhlopriečka: | 28" |
| Rozlíšenie: | FHD (1920x1080) |
| Formát obrazovky: | 16:9 |
| Obnovovacia frekvencia: | 60 Hz |
| Odozva: | 5 ms |
| Povrch: | Matný |
| Uhol pohľadu horizontálny / vertikálny: | 178° / 178° |
| Počet farieb displeja: | 16,7 M |
| 3D zobrazenie: | Nie |
| Veľkosť bodu: | 0.32 mm |
| Naklopenie: | + 20° / - 5° |
Multimédiá
| Vstavané reproduktory: | Dva |
| RMS výkon vstavaných reproduktorov: | 2 Watt na kanál |
Rozhrania, konektory, pripojiteľnosť
| Vstupy: | HDMI 1x (MHL), HDMI 2x |
| Slúchadlový výstup 3,5mm Jack: | 1x |
| Mikrofónový vstup 3,5mm Jack: | 1x |
| Anténny vstup: | nie |
TV tuner
| TV tuner: | nie |
Všeobecné parametre
| Farba: | Čierna |
| VESA štandard (rozteč): | 100 x 100 mm |
| Spotreba pri prevádzke: | 35 W |
| Spotreba v pohotovostnom režime: | 0.5 W |
| Hmotnosť s podstavcom: | 3.7 kg |
| Rozmery s podstavcom (VxŠxH): | 600,2 x 450,7 x 210 mm |
| Rozmery bez podstavca (VxŠxH): | 600,2 x 380,7 x 63,7 mm |
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.
Venu X1 spája štýlový dizajn s pokročilými funkciami pre zdravie, tréning a každodenný život.









Splátková kalkulačka Homecredit