Asus VivoBook X510UN-EJ426T - 15,6" Notebook
Popis produktu Asus VivoBook X510UN-EJ426T
Prekvapujúca vizualizácia, ľahký transport.
ASUS VivoBook je perfektná kombinácia krásy a výkonu. VivoBook 15 je notebook s operačným systémom Windows 10 poháňaný procesorom Intel® Core™ i5 s 8GB RAM a grafickou kartou NVIDIA® GeForce® MX150. Je to ideálny notebook pre denné výpočetné úkony a zábavu.
Mobilita
Tenší a ľahší
ASUS VivoBook 15 je tenší a ľahší než kedy bol: váži 1,7 kg a má úžasne tenký profil 19,4 mm. Je to notebook pre každodenné používanie s hmotnosťou a kompaktnosťou ultrabooku.
Obrazovka
NanoEdge displej s ultra tenkým rámikom
Umiestnenie 15,6-palcového displeja Full HD do veľkosti tela PC, ktoré je typické pre 14-palcový notebook, nie je len tak — ale ultratenký rámik displeja NanoEdge na VivoBooku 15 to dokáže. So svojim 7,8 mm širokým rámikom displeja NanoEdge má VivoBook 15 neuveriteľný pomer 80% obrazovky k telu — takže získate viac plochy pre vašu prácu. Full HD displej má tiež technológiu širokého pozorovacieho uhlu 178°, aby bolo zaistené, že farby a kontrast zostanú živé a sýte, a to aj pri pohľadu z extrémnych uhlov. Je to ideálne riešenie pre zdieľanie obsahu obrazovky s priateľmi a kolegami.
Výkon
Ohromujúci výkon
ASUS VivoBook 15 je poháňaný najnovším procesorom siedmej generácie Intel Core i5, pamäťou až 8 GB DDR4 RAM a grafickou kartou NVIDIA GeForce MX150 pre plynulý obraz a skvelé herné zážitky. Tiež má dvojpásmové 2x2 802.11ac Wi-Fi pre super rýchle pripojenie k internetu.
Rozhranie
Kompletné možnosti pripojenia, aj USB Typu C™
Port USB 3.1 s reverzibilným konektorom USB Type-C™ umožňuje rýchle a ľahké pripojenie zariadenia. USB 3.1 poskytuje rýchlosti prenosu dát až 5Gb/s — až 10x rýchlejšie než pripojenie USB 2.0! Môžete prenášať fotografie, hudbu a veľké súbory videá za zlomok času: Prenos filmu s veľkosťou 2 GB trvá menej než dve sekundy.
Vizualizácie
Užite si svet farieb s technológiou ASUS Splendid
Technológia vizuálnej optimalizácie ASUS Splendid poskytuje najlepší obraz pre akýkoľvek typ obsahu. Obsahuje štyri režimy zobrazenia, ku ktorým možno pristupovať jediným kliknutím. Normálny režim je ideálny pre každodenné použitie a úlohy; Živý režim optimalizuje kontrast a prináša úžasné fotografie a video. Režim Eye Care znižuje hladinu modrého svetla, čo znižuje namáhanie očí a Manuálny režim umožňuje prispôsobenie farieb.
Obraz
Perfektné videá do posledného pixlu
Technológia ASUS Tru2Life Video urobí z akéhokoľvek videa úžasný film. Vďaka inteligentným algoritmom optimalizuje ostrosť a kontrast každého pixlu v každom snímku o 150%, čo vytvára neuveriteľne živé a realistické zobrazenia za každých okolností.
Zvuk
Dokonalý zvuk vyladený odborníkmi
ASUS SonicMaster je kombináciou hardvéru, softvéru a nastavenia zvuku s cieľom poskytnúť vám tie najlepšie audio zážitky. Profesionálne kodeky zaisťujú presné kódovanie a dekódovanie zvuku, kým zosilňovače, veľké reproduktory a rezonančné komory zaisťujú výkonné a hlbšie basy. Ďalšie spracovanie a ladenie signálu pomáha upresniť jemné detaily, filtrovať šum a vylepšiť čistotu prehrávaného audia tak, aby ste získali zvuk, ktorý vás pohltí.
Zvuk
Dokonale optimalizovaný zvuk
ASUS Audio Wizard je výkonná softvérová aplikácia, ktorá uľahčuje dosiahnutie ideálnej zvukovej rovnováhy pre akýkoľvek typ obsahu. Má tiež manuálne možnosti nastavenia, takže môžete mať plnú kontrolu nad mixom vášho zvuku. Režim hudby prináša vaše obľúbené skladby do života; Režim filmu vytvára zvuk v kinematografickej kvalite; Režim záznamu optimalizuje nastavenie pre dosiahnutie krištáľovo čistého záznamu zvuku; Herný režim poskytuje pohlcujúci zážitok pri hrách; a Režim hovoreného slova zvyšuje kvalitu dialógu v reálnom čase v akejkoľvek aplikácii.
Dotyk
Nízke teploty i po hodinách hrania
Chladenie notebookov je dôležité, pretože priamo ovplyvňuje výkon počítača. Technológia ASUS IceCool využíva inteligentné ovládanie ventilátorov, tenké tepelné potrubie a inteligentný dizajn, ktorý vytvára efektívny chladiaci systém a udržuje priemernú teplotu povrchu nižšiu než 36°C — čo je nižšie než teplota ľudského tela. To je umožnené robustným chladiacim výkonom a prináša maximálne pohodlie užívateľom.
Bezpečné a rýchle nabíjanie pre dlhšiu životnosť batérie
Bezpečné a rýchle nabíjanie pre dlhšiu životnosť batérie
Notebooky ASUS VivoBook sú vybavené technológiou ASUS SuperBattery, ktorá má 3x dlhšiu životnosť ako štandardné lítium-iontovej batérie. Vysoko kvalitná batéria je doplnená o novú technológiu nabíjania ASUS Battery Health Charging, ktorá predlžuje životnosť a znižuje rýchlosť opotrebenia batérie, čo vedie k jej predĺženej životnosti. Integrovaná technológia rýchleho nabitia nabíja batériu na 60% už za 49 minút.
Parametre produktu
Všeobecné informácie
| Typ zariadenia: | Základný |
| Platforma: | Windows |
| Operačný systém: | Windows 10 Home 64-bit |
| Farba: | Sivá |
| Farba (označenie výrobcu): | Gray IMR |
| Materiál: | Plast |
| Hmotnosť: | 1.7 kg |
| Rozmery (ŠxHxV): | 361 x 243 x 19,4 mm |
Displej
| Dotykový: | nie |
| Uhlopriečka: | 15.6" |
| Rozlíšenie displeja: | FHD (1920x1080) |
| Typ displeja: | TN LED |
| Povrch displeja: | Matný |
Procesor
| Výrobca: | Intel® |
| Modelová rada: | Core™ i5 |
| Model: | 8250U |
| Počet jadier procesora: | 4 |
| Frekvencia: | 1.6 GHz |
| Boost frekvencia: | 3.4 GHz |
| Pamäť Cache L2: | 6 MB |
| podpora 4K videa: | nie |
| Integrovaná grafická karta: | UHD Graphics 620 |
Operačná pamäť RAM
| Typ pamäte: | DDR4 |
| Veľkosť pamäte RAM: | 8 GB |
| Frekvencia pamäte RAM: | 2400 MHz |
Úložný priestor
| Typ úložného zariadenia: | SSD + HDD |
| Kapacita úložného zariadenia: | 128 GB + 1 TB |
| Otáčky pevného disku: | 5400 ot./min. |
Grafická karta
| Integrovaná grafická karta: | áno |
| Výrobca: | NVIDIA |
| Model grafickej karty: | GeForce MX150 |
| Veľkosť pamäte GPU: | 2 GB |
Rozhrania, konektory, pripojiteľnosť
| Grafické výstupy: | HDMI |
| Zvukové vstupy a výstupy: | 3,5 mm Jack Combo slúchadlá/mikrofón |
| Počet USB Typ C portov: | 1 |
| Počet USB 3.0 portov: | 1 |
| Počet USB 2.0 portov: | 2 |
| Čítačka pamäťových kariet: | áno |
| Drôtová sieť (RJ-45): | nie |
| WiFi: | áno |
Multimédiá
| Vstavaná web kamera: | áno |
| Vstavaný mikrofón: | áno |
| Vstavané reproduktory: | áno |
| Vstavaná zadná kamera: | nie |
Bezpečnosť
| Zabezpečenie odtlačkom prsta: | nie |
| Prihlásenie rozpoznaním tváre: | nie |
Batéria
| Batéria: | 3-článková |
Ďalšie parametre
| Dodávané príslušenstvo: | Napájací adaptér |
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.
Venu X1 spája štýlový dizajn s pokročilými funkciami pre zdravie, tréning a každodenný život.








Splátková kalkulačka Homecredit