Asus Vivobook Pro N705FN-GC017T - 17,3" Notebook Premium
Popis produktu Asus Vivobook Pro N705FN-GC017T

ASUS VivoBook Pro 17 je tenký a ľahký vysokovýkonný prenosný počítač, ktorý je napájaný procesorom Intel® Core ™ 7. generácie. Je vybavený Full HD displejom so 100% sRGB farebným gamutom, vysokokvalitnou grafickou kartou NVIDIA® GeForce® GTX 1050, zvukom vyvinutým spoločnosťou Harman Kardon a najnovšími chladiacimi a rýchlo nabíjateľnými technológiami.
Krása
Hliníkový dizajn
Každý VivoBook Pro 17 je frézovaný z hliníka s vysokou pevnosťou, ktorá prechádza sériou zložitých výrobných procesov, aby dosiahla svoju elegantnú a elegantnú finálnu podobu. Tento elegantný notebook sa môže pochváliť profilom 20,9 mm a celkovou hmotnosťou 2,2 kg.
Výkon
Bezprecedentná výkonnosť
V srdci VivoBooku Pro 17 je neuveriteľne silný procesor Intel Core i7 pre vynikajúci výkon. S 16 GB DDR4 RAM - o 33% rýchlejší ako DDR3 - VivoBook Pro 17 dodáva procesorový výkon pre bezproblémové multitasking. Je vybavený hybridným úložiskom, ktoré ponúka najvyššiu rýchlosť prístupu k dátam. K dispozícii je ultra rýchle pripojenie - s dvojpásmovým pripojením Wi-Fi 802.11ac pre rýchlosti, ktoré sú o 6-krát rýchlejšie ako 802.11n!

Výkon
Úžasná grafická grafika NVIDIA®
S grafickou kartou NVIDIA® GeForce® GTX 1050 poskytuje VivoBook Pro 17 bezchybnú vizuálnu podobu - ideálny pre hranie hier, sledovanie filmov alebo úprav videa. Má schopnosť ľahko riešiť aj tie najnáročnejšie grafické úlohy.

Zreteľné vizuály
Full HD displej pre živé vizuály
VivoBook Pro 17 kombinuje optimalizovaný hardvér a softvér, aby poskytoval najlepšie vizuály vo svojej triede. Panel Full HD s technológiou širokouhlého zobrazenia 178°, 72% NTSC a 100% sRGB farebným gamutom a technológia displeja ASUS Splendid poskytujú bohatšie, hlbšie a presnejšie farby - pre akýkoľvek typ obsahu.

Neuveriteľný zvuk
Ponorte sa do prvotriedneho zvukuň
VivoBook Pro 17 prináša úžasný zvuk, ktorý vyvinul Harman Kardon. Výkonné reproduktory s 10,5 cm komorami pomáhajú maximalizovať hlasitosť pri zachovaní krištáľovo čistého zvuku. Dvojvrstvové stereo reproduktory poskytujú najjemnejšie a najjasnejšie možné zvuky z tenkého a ľahkého zariadenia.

Klávesnica
Ergonomická podsvietená klávesnica
VivoBook Pro 17 má plnohodnotnú podsvietenú klávesnicu, ktorá je ideálna v prípade slabého osvetlenia. Jeho robustná jednodielna klávesnica s kľúčovým uchytením 1,4 mm ponúka ergonomické a pohodlné písanie.

Batéria
Technológia rýchleho nabitia
VivoBook Pro 17 je navrhnutý pre neprerušovanú produktivitu a zábavu. Jeho vysokokapacitná batéria môže byť rýchlo nabitá na 60 percent už za 49 minút.
Parametre produktu
Všeobecné informácie
| Typ zariadenia: | Multimediálny, Business |
| Platforma: | Windows |
| Operačný systém: | Windows 10 Home 64-bit |
| Farba: | Sivá |
| Materiál: | Hliník |
| Hmotnosť: | 2.2 kg |
| Rozmery (ŠxHxV): | 411 x 270 x 20.9 mm |
Displej
| Uhlopriečka: | 17.3" |
| Rozlíšenie displeja: | FHD (1920x1080) |
| Typ displeja: | IPS LED |
| Povrch displeja: | Antireflexný |
Procesor
| Výrobca: | Intel® |
| Modelová rada: | Core™ i7 |
| Model: | 8565U |
| Počet jadier procesora: | 4 |
| Frekvencia: | 1.8 GHz |
| Boost frekvencia: | 4.6 GHz |
| Pamäť Cache L2: | 8 MB |
| Integrovaná grafická karta: | HD Graphics 620 |
Operačná pamäť RAM
| Typ pamäte: | DDR4 |
| Veľkosť pamäte RAM: | 16 GB |
Úložný priestor
| Typ úložného zariadenia: | SSD + HDD |
| Kapacita úložného zariadenia: | 256 GB + 2 TB |
| Otáčky pevného disku: | 5400 ot./min. |
Grafická karta
| Integrovaná grafická karta: | áno |
| Výrobca: | NVIDIA |
| Model grafickej karty: | GeForce GTX 1050 |
| Veľkosť pamäte GPU: | 2 GB |
Rozhrania, konektory, pripojiteľnosť
| Grafické výstupy: | HDMI |
| Zvukové vstupy a výstupy: | 3,5 mm Jack Combo slúchadlá/mikrofón |
| Optická mechanika: | nie |
| Počet USB 3.1 portov: | 1 |
| Počet USB 3.0 portov: | 1 |
| Počet micro USB 3.0 portov: | 2 |
| Čítačka pamäťových kariet: | áno |
| Drôtová sieť (RJ-45): | Áno |
| WiFi: | áno |
| Bluetooth: | áno |
Multimédiá
| Vstavaná web kamera: | áno |
| Vstavaný mikrofón: | áno |
| Vstavané reproduktory: | áno |
Klávesnica a ovládanie
| Rozloženie klávesnice: | SK/ CZ |
| Podsvietená klávesnica: | áno |
Batéria
| Batéria: | 3-článková |
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.
Venu X1 spája štýlový dizajn s pokročilými funkciami pre zdravie, tréning a každodenný život.








Splátková kalkulačka Homecredit