Asus VivoBook F542UF-DM423T - 15,6" Notebook
Popis produktu Asus VivoBook F542UF-DM423T
Asus F542UF je vybavený ôsmou generáciou 4-jadrového procesora Intel Core i5-8250U a grafickou kartou nVidia GeForce MX130 s grafickou pamäťou 2 GB. Procesoru pre rýchle spracovanie údajov pomáha operačná pamäť RAM s kapacitou 8 GB, najnovšieho štandardu DDR4.
Vždy dokonalé video
Technológia Asus Tru2Life Video urobí z každého videa unikátny zážitok. Inteligentne optimalizuje každý pixel vo videu pre zvýšenie ostrosti a kontrastu až o 150%, takže si môžete vychutnať neuveriteľne živé a realistické video.
Inteligentné chladenie
Technológia ASUS IceCool využíva inteligentné riadenie ventilátorov a tenké tepelné trubice, spoločne vytvárajú účinný chladiaci systém ktorý sa postará o stabilnú teplotu pod 36 °C.
Parametre produktu
Všeobecné informácie
| Typ zariadenia: | Základný |
| Platforma: | Windows |
| Operačný systém: | Windows 10 Home 64-bit |
| Farba: | Sivá |
| Farba (označenie výrobcu): | Matte Dark Gray IMR |
| Materiál: | Plast |
| Hmotnosť: | 2.3 kg |
| Rozmery (ŠxHxV): | 380 x 251 x 23,2 mm |
Displej
| Dotykový: | nie |
| Uhlopriečka: | 15.6" |
| Rozlíšenie displeja: | FHD (1920x1080) |
| Typ displeja: | IPS LED |
Procesor
| Výrobca: | Intel® |
| Modelová rada: | Core™ i5 |
| Model: | 8250U |
| Počet jadier procesora: | 4 |
| Frekvencia: | 1.6 GHz |
| Boost frekvencia: | 3.4 GHz |
| Pamäť Cache L2: | 6 MB |
| Integrovaná grafická karta: | UHD Graphics 620 |
Operačná pamäť RAM
| Typ pamäte: | DDR4 |
| Veľkosť pamäte RAM: | 8 GB |
Úložný priestor
| Typ úložného zariadenia: | HDD |
| Kapacita úložného zariadenia: | 1 TB |
| Otáčky pevného disku: | 5400 ot./min. |
Grafická karta
| Integrovaná grafická karta: | áno |
| Výrobca: | NVIDIA |
| Model grafickej karty: | GeForce MX130 |
| Veľkosť pamäte GPU: | 2 GB |
Rozhrania, konektory, pripojiteľnosť
| Grafické výstupy: | HDMI, VGA |
| Zvukové vstupy a výstupy: | 3,5 mm Jack Combo slúchadlá/mikrofón |
| Počet USB Typ C portov: | 1 |
| Počet USB 3.0 portov: | 2 |
| Počet USB 2.0 portov: | 1 |
| Čítačka pamäťových kariet: | áno |
| Drôtová sieť (RJ-45): | nie |
| WiFi: | áno |
| Bluetooth: | áno |
Multimédiá
| Vstavaná web kamera: | áno |
| Vstavaný mikrofón: | áno |
| Vstavané reproduktory: | áno |
| Vstavaná zadná kamera: | nie |
Batéria
| Batéria: | 3-článková |
Ďalšie parametre
| Dodávané príslušenstvo: | Napájací adaptér |
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.
Venu X1 spája štýlový dizajn s pokročilými funkciami pre zdravie, tréning a každodenný život.







Splátková kalkulačka Homecredit