Asus VC279HE Frameless - 27" Monitor
Popis produktu Asus VC279HE Frameless
Exkluzívna funkcia GamePlus
klávesová skratka pre vyvolanie herných funkcií ako zameriavací kríž či časovač. Vyberte si zo 4 rôznych zameriavačov taký, ktorý najlepšie zodpovedá vášmu hernému prostrediu a priamo na obrazovke sledujte ubiehajúci čas vašej hry vďaka prekryvnej grafike.

Živé a verné zobrazenie
Najnovšia IPS technológia so 178° širokými pozorovacími uhlami
Rada VC279HE je vybavená panelom s technológiou IPS a 178° širokými pozorovacími uhlami, ktoré minimalizujú skreslenie farieb v oboch smeroch, horizontálne i vertikálne, čím zaisťujú kvalitné zobrazenie, nech už monitor sledujete z ktoréhokoľvek smeru.

100,000,000:1 Kontrastný pomer ASUS Smart
S kontrastným pomerom ASUS Smart (ASCR) 100.000.000:1 a jasom 250cd/m² zvyšuje VC279HE kontrast a ostrosť zobrazenia tým, že upravuje svetelnosť podsvietenia tak, aby sa dosiahlo najhlbšieho čierneho a najjasnejšieho bieleho svetla pre skutočne živé obrazy

Exkluzívna technológia ASUS VividPixel
Technológia VividPixel vylepšuje kontúry, ostrosť a sýtosť farieb obrazov a videozáznamov a prináša tak kvalitný vizuálny zážitok.

Monitor s technológiou Ultra-low Blue Light
Technológia ASUS Blue Light Filter certifikovaná inštitútom TÜV Rheinland vás chráni pred škodlivým modrým svetlom prostredníctvom štyroch rôznych nastavení filtra, ktoré možno jednoducho ovládať pomocou špeciálneho klávesu. Rad VC279HE prešiel prísnymi výkonnostnými testami a bol certifikovaný laboratóriami inštitútu TÜV Rheinland, celosvetového poskytovateľa technických, bezpečnostných a certifikačných služieb, a to tak, aby bolo eliminované blikanie a zaistené nízke úrovne vyžarovania modrého svetla.

Technológia Flicker-Free
Je čas povedať zbohom unaveným a namáhaným očiam. Rad VC279HE využíva technológiu ASUS Flicker-Free certifikovanú inštitútom TÜV Rheinland, ktorá redukuje blikanie obrazovky a zvyšuje pohodlie pri sledovaní monitora. Táto technológia pomáha znižovať namáhanie očí a ďalšie škodlivé účinky, ktoré by vám inak hrozili, najmä ak trávite dlhé hodiny sledovaním obľúbených videí na monitore.

Parametre produktu
Displej
| Technológia panelu: | IPS |
| Uhlopriečka: | 27" |
| Rozlíšenie: | FHD (1920x1080) |
| Formát obrazovky: | 16:9 |
| Zdokonalenie obrazu: | FreeSync |
| Odozva: | 5 ms |
| Povrch: | Matný |
| Uhol pohľadu horizontálny / vertikálny: | 178°(H)/178°(V) |
| Počet farieb displeja: | 16,7M |
| 3D zobrazenie: | Nie |
| Veľkosť bodu: | 0.155 mm |
| Typický kontrast: | 1000 : 1 |
| Dynamický kontrast: | 80000000 : 1 |
| Svietivosť: | 250 cd/m² |
| Naklopenie: | +20°~-5° |
Multimédiá
| Vstavané reproduktory: | Nie |
| Vstavaná web kamera: | nie |
Rozhrania, konektory, pripojiteľnosť
| Vstupy: | HDMI 1x, D-SUB (VGA) 1x |
| Anténny vstup: | nie |
TV tuner
| TV tuner: | nie |
Všeobecné parametre
| Farba: | čierna |
| Spotreba pri prevádzke: | 20.15 W |
| Spotreba v pohotovostnom režime: | 0.5 W |
| Hmotnosť s podstavcom: | 6.35 kg |
| Rozmery s podstavcom (VxŠxH): | 622.6 x 442 x 200 mm |
| Rozmery bez podstavca (VxŠxH): | 622.6 x 372.6x 46.5 mm |
| Gaming monitor: | nie |
Dodávané príslušenstvo
| Dodávané príslušenstvo: |
Napájací kábel Napájací adaptér Stručná príručka Kábel HDMI |
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.
Venu X1 spája štýlový dizajn s pokročilými funkciami pre zdravie, tréning a každodenný život.







Splátková kalkulačka Homecredit