Asus ROG ZEPHYRUS GX701GV - 17,3" Herný notebook
Popis produktu Asus ROG ZEPHYRUS GX701GV
 Laptops ASUS USA.jpg)
ROG ZEPHYRUS GX701
GO BIG. STAY SLIM.
ROG Zephyrus S nastavuje štandard pre ultra tenké Windows 10 Pro herné notebooky. Teraz má väčšie ambície so 17-palcovým displejom s veľmi úzkym rámom s hrúbkou iba 18,7 mm. Zephyrus S GX701 disponuje grafickou kartou GeForce RTX ™ 2060 a 8. generáciou procesora Intel® Core ™ i7. Ponorte sa do panelu so špecifikáciami 144 Hz / 3 ms s farbami validovanými podľa Pantone®.
DESIGN
Najväčší kompaktný 17-palcový herný notebook
Ponoriť sa do väčšieho displeja zvyčajne znamená vláčenie väčšieho notebooku, ale štíhle rámy a elegantný dizajn robia ROG Zephyrus S najmenší vo svojej triede. Jednoducho ho prenášajte po meste alebo po celom svete vďaka kompaktným rozmerom, ktoré dávajú 17-palcový displej do formátu 15-palcového notebooku.
 Laptops ASUS USA.png)
DISPLAY
RÝCHLOSŤ A PRESNOSŤ
Štíhly rámček vás nasmeruje hlbšie do činnosti na ktorej pracujete. Vysoká obnovovacia frekvencia 144 Hz zjednodušuje hranie hier a znižuje vstupné oneskorenie, zatiaľ čo čas odozvy 3 ms vytvára ostrejšie obrazy bez rozmazania. Presnosť farieb je pre tvorcov obsahu rozhodujúca, takže továrenská kalibrácia a technológia ProArt ™ TruColor prinášajú paletu Validated Pantone®.

PERFORMANCE
RÝCHLY PREPÍNAČ ZARIADENIA PRE PRÁCU A HRANIE
ROG Zephyrus S s niekoľkými kliknutiami prechádza medzi vysokým výkonom v hre a dlhšou životnosťou batérie. Režim G-SYNC synchronizuje GPU a zobrazenie, čím prináša plynulú hrateľnosť s nižším vstupným oneskorením a grafikou bez trhania, zatiaľ čo režim Optimus selektívne vypína diskrétny GPU, čím šetrí energiu s každodennou produktivitou a zábavou.

COOLING
INTELIGENTNÉ CHLADENIE PRE VYSOKÝ VÝKON
Ultralehké notebooky nechávajú menej miesta na chladenie, takže unikátny ROG aktívny aerodynamický systém (AAS) sa rozširuje, aby pomohol Zephyrusu S udržať špičkový výkon pri hre a iných ťažkých úlohách. Zdvíhanie veka otvára veľký prívod, ktorý zvyšuje prietok vzduchu až o 32% v porovnaní s typickými konštrukciami.

Parametre produktu
Všeobecné informácie
| Typ zariadenia: | Herný |
| Platforma: | Windows |
| Operačný systém: | Windows 10 Home 64-bit |
| Farba: | Čierna |
| Materiál: | Hliník a plast |
| Hmotnosť: | 2.7 kg |
| Rozmery (ŠxHxV): | 399 x 272 x 18,7 mm |
Displej
| Dotykový: | nie |
| Uhlopriečka: | 17.3" |
| Rozlíšenie displeja: | FHD (1920x1080) |
| Typ displeja: | IPS LED |
| Povrch displeja: | Antireflexný |
Procesor
| Výrobca: | Intel® |
| Modelová rada: | Core™ i7 |
| Model: | 8750H |
| Počet jadier procesora: | 6 |
| Frekvencia: | 2.2 GHz |
| Boost frekvencia: | 4.1 GHz |
| Pamäť Cache L2: | 9 MB |
| Integrovaná grafická karta: | UHD Graphics 630 |
Operačná pamäť RAM
| Typ pamäte: | DDR4 |
| Veľkosť pamäte RAM: | 16 GB |
| Frekvencia pamäte RAM: | 2666 MHz |
Úložný priestor
| Typ úložného zariadenia: | SSD |
| Kapacita úložného zariadenia: | 512 GB |
Grafická karta
| Integrovaná grafická karta: | áno |
| VR ready: | áno |
| Výrobca: | NVIDIA |
| Model grafickej karty: | GeForce RTX™ 2060 |
| Veľkosť pamäte GPU: | 6 GB |
Rozhrania, konektory, pripojiteľnosť
| Grafické výstupy: | HDMI, DisplayPort |
| Zvukové vstupy a výstupy: | 3,5 mm Jack Combo slúchadlá/mikrofón |
| Optická mechanika: | nie |
| Počet USB Typ C portov: | 2 |
| Počet USB 3.1 portov: | 3 |
| Drôtová sieť (RJ-45): | nie |
| WiFi: | áno |
| Bluetooth: | áno |
Multimédiá
| Vstavaný mikrofón: | áno |
| Vstavané reproduktory: | áno |
| Vstavaná zadná kamera: | nie |
Klávesnica a ovládanie
| Podsvietená klávesnica: | áno |
| Farba podsvietenia: | RGB |
Bezpečnosť
| Zabezpečenie odtlačkom prsta: | nie |
| Prihlásenie rozpoznaním tváre: | nie |
Batéria
| Batéria: | 4-článková |
Ďalšie parametre
| Dodávané príslušenstvo: | Napájací adaptér, externá webkamera |
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.
Venu X1 spája štýlový dizajn s pokročilými funkciami pre zdravie, tréning a každodenný život.








Splátková kalkulačka Homecredit