Asus ProArt P16 H7606WP-OLED013X - 16" Notebook
Čo je ASUS Perfektná záruka ?
ASUS Perfektná záruka poskytuje dodatočnú ochranu tvojho ASUS zariadenia pred nehodami.
Po registrácii zariadenia bez akýchkoľvek ďalších poplatkov, získaš pokoj na duši nad rámec štandardnej záruky
Externá DVD/CD pre Notebooky bez ODD
Výhodný set 3ks úsporných LED žiaroviek
- Nákup v predajni za 1,00 €
- Packeta za 0,00 €
- Expresné doručenie SPS za 0,00 €
- Doručujeme aj do Česka a pohraničných oblastí Maďarska
- Viac informácií a dopravné podmienky
- Externá DVD/CD mechanika k notebooku (37,59 €)
- Výhodný set úsporných LED žiaroviek (9,90 €)
-
Slovenská firma
od roku 1987 -
Vyzdvihnutie
v 3 predajniach -
Vrátenie do 14 dní
bez výhovoriek
Popis produktu Asus ProArt P16 H7606WP-OLED013X
AMD Ryzen AI 9 HX 370 (2,00-5,10GHz) (BNCH-35204b)
NPU AMD Ryzen AI (50 TOPS)
16,0" UHD+ (4K) 3840×2400px Lesklý Touch OLED 60Hz
32GB LPDDR5 7500MHz
M.2 PCIe SSD 2000GB
nVidia GeForce RTX 5070 8GB GDDR7
WiFi / BT / USB 3.2 / USB 3.2 Typ-C / USB 4 Typ-C / HDMI
bez LAN portu / bez numerickej klávesnice
Win11Pro 64-bit
čierny Hliník a plast
Parametre produktu
Všeobecné informácie
| Typ zariadenia: | Multimediálny, Business, Herný |
| Gaming: | áno |
| Platforma: | Windows |
| Operačný systém: | Windows 11 Pro 64-bit |
| Farba: | Čierna |
| Materiál: | Hliník a plast |
| Hmotnosť: | 1.9 kg |
| Rozmery (ŠxHxV): | 354,9 x 246,9 x 14,9 mm |
Displej
| Dotykový: | áno |
| Uhlopriečka: | 16" |
| Rozlíšenie displeja: | UHD+ 3840×2400px |
| Typ displeja: | OLED |
| Povrch displeja: | Lesklý |
| Obnovovacia frekvencia displeja: | 60 Hz |
Procesor
| Výrobca: | AMD |
| Modelová rada: | Ryzen AI 9 |
| Model: | HX 370 |
| Počet jadier procesora: | 12 |
| Frekvencia: | 2 GHz |
| Boost frekvencia: | 5.1 GHz |
| Pamäť Cache L2: | 12 MB |
| Pamäť Cache L3: | 24 MB |
| Spotreba udávaná výrobcom: | 28 W |
| Integrovaná grafická karta: | Radeon 890M |
Operačná pamäť RAM
| Typ pamäte: | LPDDR5 |
| Veľkosť pamäte RAM: | 32 GB |
| Frekvencia pamäte RAM: | 7500 MHz |
Úložný priestor
| Typ úložného zariadenia: | SSD |
| Kapacita úložného zariadenia: | 2 TB |
Grafická karta
| Integrovaná grafická karta: | áno |
| VR ready: | áno |
| Výrobca: | NVIDIA |
| Model grafickej karty: | GeForce RTX 5070 |
| Veľkosť pamäte GPU: | 8 GB |
Rozhrania, konektory, pripojiteľnosť
| Grafické výstupy: | HDMI |
| Zvukové vstupy a výstupy: | 3,5 mm Jack Combo slúchadlá/mikrofón |
| Podpora mobilnej sieťe 3G: | nie |
| GPS: | nie |
| Optická mechanika: | nie |
| Počet USB Typ C portov: | 2 |
| Počet USB 3.1 portov: | 2 |
| Čítačka pamäťových kariet: | áno |
| Drôtová sieť (RJ-45): | nie |
| WiFi: | áno |
| Bluetooth: | áno |
Multimédiá
| Vstavaná web kamera: | 1080p FHD |
| Vstavaný mikrofón: | áno |
| Vstavané reproduktory: | áno |
| Vstavaná zadná kamera: | nie |
Klávesnica a ovládanie
| Rozloženie klávesnice: | SK/ CZ |
| Podsvietená klávesnica: | áno |
Bezpečnosť
| TPM modul: | áno |
Inteligentné robotické kosačky Ecovacs sa navigujú a kosia bez potreby inštalácie obvodových káblov. Zabudnite na zložitú, finančne nákladnú a dlhotrvajúcu inštaláciu. Robotická kosačka je pripravená už za pár minút. Inteligentné plánovanie kosenia, vyhýbanie sa prekážkam či zakázané zóny sú pri robotických kosačkách Ecovacs samozrejmosťou.
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.








Splátková kalkulačka Homecredit