Asus E203MA-FD017TS - 11,6" Notebook
Popis produktu Asus E203MA-FD017TS
Kompaktná konštrukcia
Navrhnutý pre dokonalú mobilitu
VivoBook E12 ponúka ľahkú mobilitu vďaka kompaktnému a ľahkému dizajnu. Je stelesnením slobody a voľnosti. Je vždy pripravený ísť tam, kam vás zavedie váš deň.
Display & Reproduktory
Kinematografická kvalita audiovizuálneho zážitku
Technológia ASUS Tru2Life Video urobí z akéhokoľvek filmu úžasný zážitok. Vďaka inteligentným algoritmom optimalizuje ostrosť a kontrast každého pixelu v každom snímku o 150 percent a vytvára neuveriteľné živé a realistické zobrazenia! Technológia displeje ASUS Splendid optimalizuje obrazy a poskytuje bohatšie, hlbšie a presnejšie farby - pre akýkoľvek typ obsahu. VivoBook E12 prináša i pôsobivý audio zážitok s duálnymi reproduktormi a technológiou ASUS SonicMaster pre dokonalý priestorový zvuk.
Wi-Fi
Rýchlejšie a stabilnejšie Wi-Fi pripojenie
VivoBook E12 obsahuje dvojpásmovú 802.11ac Wi-Fi pre silný stabilný signál a vysoké prenosové rýchlosti. Ďalšou výhodou je, že 802.11ac Wi-Fi je menej náchylný k rušeniu od ostatných bezdrôtových zariadení na rovnakej šírke pásma.
Pripojenie
Nekompromisná flexibilita vďaka USB-C™
Reverzibilný port USB-C™ (Type-C™) uľahčuje pripojenie periférií. USB 3.1 Gen 1 poskytuje super-rýchle prenosy dát. Napríklad 2 GB film na USB flash prenesie za menej než 2 sekundy! Pre maximálne pohodlie a kompatibilitu obsahuje VivoBook E12 tiež dva štandardné porty USB 3.1 a jeden port HDMI.
Klávesnica
Ergonomická klávesnica
Plnohodnotná ergonomická klávesnica so zdvihom 1,6mm zaisťuje maximálny komfort pri písaní. Písanie na kompaktnom notebooku nikdy nebolo tak pohodlné!
Touchpad
Väčší, presnejší a dobre reagujúci touchpad
11,6-palcový VivoBook E12 obsahuje touchpad, ktorý sa bežne osádza na väčších, 14-palcových notebookoch a je tak o 17% väčší než touchpady u konkurenčných 11,6-palcových modelov. Keďže je navrhnutý s cieľom extra vysokej citlivosti, obsahuje touchpad technológiu rozpoznania náhodného dotyku dlane Windows Precision, ktorá je riadená jedinečným algoritmom. Táto dokonalá rovnováha medzi citlivosťou a praktickosťou zaisťuje ľahké ovládanie aplikácií Windows a ďalších funkcií operačného systému Windows.
Parametre produktu
Všeobecné informácie
| Typ zariadenia: | Základný |
| Platforma: | Windows |
| Operačný systém: | Windows 10 Home 64-bit |
| Farba: | Šedá |
| Farba (označenie výrobcu): | Star Gray IMR |
| Materiál: | Plast |
| Hmotnosť: | 0.98 kg |
| Rozmery (ŠxHxV): | 286 x 193 x 16,9 mm |
Displej
| Dotykový: | nie |
| Uhlopriečka: | 11.6" |
| Rozlíšenie displeja: | HD (1366x768) |
| Typ displeja: | TN LED |
| Povrch displeja: | Lesklý |
Procesor
| Výrobca: | Intel® |
| Modelová rada: | Celeron |
| Model: | N4000 |
| Počet jadier procesora: | 2 |
| Frekvencia: | 1.1 GHz |
| Boost frekvencia: | 2.6 GHz |
| Pamäť Cache L2: | 4 MB |
| podpora 4K videa: | nie |
| Integrovaná grafická karta: | UHD Graphics 600 |
Operačná pamäť RAM
| Typ pamäte: | DDR3L |
| Veľkosť pamäte RAM: | 4 GB |
Úložný priestor
| Typ úložného zariadenia: | eMMC |
| Kapacita úložného zariadenia: | 64 GB |
Grafická karta
| Integrovaná grafická karta: | nie |
Rozhrania, konektory, pripojiteľnosť
| Grafické výstupy: | HDMI |
| Zvukové vstupy a výstupy: | 3,5 mm Jack Combo slúchadlá/mikrofón |
| Počet USB Typ C portov: | 1 |
| Počet USB 3.0 portov: | 2 |
| Čítačka pamäťových kariet: | áno |
| Drôtová sieť (RJ-45): | nie |
| WiFi: | áno |
| Bluetooth: | áno |
Multimédiá
| Vstavaná web kamera: | áno |
| Vstavaný mikrofón: | áno |
| Vstavané reproduktory: | áno |
| Vstavaná zadná kamera: | nie |
Bezpečnosť
| Zabezpečenie odtlačkom prsta: | nie |
| Prihlásenie rozpoznaním tváre: | nie |
Batéria
| Batéria: | 2-článková |
Ďalšie parametre
| Dodávané príslušenstvo: | Napájací adaptér |
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.
Venu X1 spája štýlový dizajn s pokročilými funkciami pre zdravie, tréning a každodenný život.







Splátková kalkulačka Homecredit