Asus DSL-N17U N300 USB ADSL GigaLAN - Smerovač (Router) + DSL modem
Pr. č.: 88134
PN: 90IG01L0-BM3000
Popis produktu Asus DSL-N17U N300 USB ADSL GigaLAN
Parametre produktu
Popis výrobku
| Hmotnosť: | 370 g |
| Rozmery (ŠxHxV): | 147 x 205 x 66 mm |
| Štandard siete: | IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IPv4, IPv6 |
| Produktový segment: | N300 – kvalitný výkon; 300 Mb/s |
| Pokrytie: |
802.11b : 1, 2, 5.5, 11 Mbps 802.11g : 6,9,12,18,24,36,48,54 Mbps 802.11n : až do 300 Mbps |
| Anténa: | 2 x dBi interná anténa |
| Pamäť: |
128MB DDR3 128MB NAND flash |
| Prevádzková frekvencia: | 2.4GHz |
| Správa: |
Webová konfigurace grafického uživatelského rozhraní Vylepšení firmwaru, nahrávání a stahování konfiguračních dat prostřednictvím webového uživatelského rozhraní Automatické zjišťování VPI/VCI Záloha a obnovení konfigurace Diagnostika Funkce protokolu a trasování |
| Porty: |
4 x RJ45 pro 10/100/Gigabits BaseT pro LAN 1 x RJ45 10/100/Gigabits BaseT for WAN 1 x RJ11 for xDSL 2 x USB 2.0 |
| Tlačidlá: | Tlačidlo WPS, Tlačidlo Reset, Tlačidlo napájania, Tlačidlo na vypnutie a zapnutie bezdrôtovej siete |
| Funkcie: |
‧Graphic network map (DSL-ASUSWRT) ‧Parental Control ‧Traffic Monitor ‧Download Master ‧3G/4G support ‧Dual WAN (Fail over) ‧IPTV support (ADSL/VDSL support) ‧PPTP VPN server ‧DSL Feedback mechanism |
| LED dióda: | Napájení, Internet, WLAN, LAN x 0, xDSL, 2.4 GHz Wi-Fi, USB x 1 |
| Napájací zdroj: |
AC vstup : 110 ~240 V(50~60HZ) DC výstup : 19 V/1.75 A |
| Podporované OS: |
Windows® 8.1 , 32-bitový/64-bitový Windows® 8 , 32-bitový/64-bitový Windows® 7 , 32-bitový/64-bitový Windows® XP Mac OS X Linux |
| Prevádzkový režim: | 13 Európa (ETSI) |
| Softvérové nástroje: |
- Download master: .Support BT, NZB, HTTP, ED2K .Support encryption, DHT, PEX and magnet link .Upload and download bandwidth control .Download scheduling - Media server: .Image: JPEG .Audio: mp3, wma, wav, pcm, mp4, lpcm, ogg .Video: asf, avi, divx, mpeg, mpg, ts, vob, wmv, mkv, mov - Printer Server: .Multifunctional printer support(Windows only) .LPR protocol support |
| Podpora VPN: |
Pripojenie cez IPSec Pripojenie cez PPTP Pripojenie cez L2TP PPTP server |
| Rychlost xDSL: |
VDSL2/ADSL2+/ADSL2/ADSL multimode ‧Support Annex A/B/I/J/L/M ‧Support all VDSL2 profiles -8a, 8b, 8c, 8d, 12a, 12b, 17a and 30a ‧VDSL2 interface compliance with ITU-T G.993.2 ‧ITU-T G.992.1 (G.dmt), Annex A, and B Compliant ‧ITU-T G.992.2 (G.lite), Annex A, and B Compliant ‧ANSI T1.413 Compliant ‧ITU-T G.992.3 (ADSL2) Compliant, Annex A, B, L, and M ‧ITU-T G.992.5 (ADSL2+) Compliant, Supporting Annex A, B, and M ‧ITU-T G.993.2 Compliant, Annex A, B ‧ITU-T G.993.5 (Vectoring) ‧ATM and PTM (dual-priority) ‧G.998.4 (G.inp) |
| Bezpečnosť: | 64-bitové WEP, WEP 128-bitové, WPA2-PSK, WPA-PSK, WPA-Enterprise, Podpora WPS |
Tento produkt nájdete aj v častiach:
Blog
Ako si vybrať správny vysokotlakový čistič.
Čítať článok
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.
Blog
Predstavujeme Garmin Venu X1
Čítať článok
Venu X1 spája štýlový dizajn s pokročilými funkciami pre zdravie, tréning a každodenný život.






Splátková kalkulačka Homecredit